ua ru

Наші торгові марки

Afina Brand Lab сьогодні  - це окремий напрямок бізнесу ГК Афіна, одного з лідерів ринку дистрибуції України, трендсеттер і новатор ринку non-food та food. Зараз просування ексклюзивних брендів компанії - саме тому  одним з пріоритетних напрямків розвитку компанії є просування ексклюзивних брендів компанії.

З 2018 року компанія Afina Brand Lab представила перші продукти, які були розроблені компаніями-лідерами ринку та планує активно розвивати ексклюзивні бренди в 2020 році.

  • липень 2019 року - Afina Brand Lab розширяє асортимент та вводить новий ексклюзивний бренд і нову товарну категорію - вологі серветки під новою торговельною маркою !YES. Також Afina Brand Lab починає продажі ексклюзивної лінійки продукції з
  • квітень 2020 року - не зважаючи на карантин, розвиток лінійки ексклюзивних брендів продовжується. Afina Brand Lab представляє антибактеріальне мило iFresh.
  • травень 2020 року - нові позиції в асортименті Afina Brand Lab - папір Джамбо та рушники на рулоні.
  • жовтень 2020 року -  нові ексклюзивні позиції в асортименті бренду PRIDE - капсули для прання  PRIDE ULTRACUPS, що мають дійсно європейську якість прання та реалізуються за українською ціною. 

Всі ексклюзивні бренди  Afina Brand Lab ретельно тестуються, постачальники відбираються з особливою скрупульозністю - нам дуже важливо, щоб наші споживачі використовували лише якісні продукти. Нам дуже приємно, що більшість сімей, які придбали нашу продукцію, знову і знову купляє її - це кращий показник довіри для нашої продукції!

за будь-якою інформацією, щодо торгових марок "Афіна-груп" і участі в тендерах на виробництво, Ви можете звернутися на електронну пошту

Нам буде дуже приємно почути вашу думку :)

Ми надаємо
Переваги
Сертифіковані товари Сертифіковані товари
Ретельний відбір постачальників Ретельний відбір постачальників
Висока якість продукції Висока якість продукції
Кількість сімей Вже 100 000 сімей, які оцінили
якість власних брендів