ua ru

Наші принципи

Наші принципи -
єволюція - синергія - спільна справа - ініціатива

Evolution

Synergy

teamWork

iNitiative

Змінюючи сьогодення, створюємо майбутнє.1


Група компаній Афіна
E = Evolution
E

У наш час навіть для того, щоб залишатися на місці, необхідно докладати зусилля, а щоб виходити на нові ринки і нові території, компанія просто зобов'язана еволюціонувати. Критично оцінювати свої бізнес-процеси і результати, постійно шукати більш успішні рішення. А це, в свою чергу, передбачає активну участь всіх співробітників.

Олексій Соболєв
Директор з розвитку

S = Synergy
S

Синергія - фундамент довгострокових відносин. Як всередині організації, так і у взаємодії з партнерами. Ми хочемо знати потреби і відповідати очікуванням наших колег і наших клієнтів. Ми віримо, відкритий, чесний діалог і неухильне дотримання домовленостей завжди приведуть до оптимального результату.

Олена Соболєва
HR директор

W = teamWork
W

Спільна справа – канва будь-якого бізнесу, не важливо, який продукт ви виробляєте або яку послугу ви надаєте, без команди однодумців ви можете нескінченно вкладатися в технології, виробничі лінії, сировину, не отримуючи запланованих результатів. Тільки узгоджені дії, довіра і взаємна підтримка забезпечать вам перемогу.

Віталій Писаренко
Комерційний Директор

N = iNitiative
N

Ініціатива – рушійна сила наших дій. Щире бажання діяти, без примусу і не під силою впливу обставин, буває тоді, коли людина захоплена своєю ідеєю. Тоді робота сприймається не як рутина, а як постійний творчий процес. А відповідальність за результат допомагає максимально концентруватися на цілі!

Олена Нальотова
Фінансовий директор