iFRESH - СВІЖІСТЬ З ЛЮБОВ'Ю

Вологі серветки та інші товари для дому  iFresh - це найнеобхідніші речі, які потрібні. Турбота про себе, про свою родину і дітей неможлива без продуктів торгівельної марки  iFresh. Ми ретельно проводимо відбір постачальників для  iFresh, тому з продуктами iFresh ви можете бути впевнені в їх якості. 

Вологі серветки iFresh - це дійсно серветки високої якості, які необхідні у кожному будинку.

 Неймовірно м'які та ніжні, особливо для дитячої шкіри

 Не містять спирт

 Містять натуральні екстракти та антибактеріальні компоненти

  У складі містяться інші компоненти, а саме - D-пантенол, який ніжно піклується про шкіру, не пересушуючи її

 До 50% натуральної віскози у складі, що робить вологі серветки iFresh особливо м'якими та приємними на дотик

 Інноваційна формула просочувального лосьйону, яка ніжно піклується про шкіру 

 Не викликає алергії

 Збільшений розмір вологої серветки

 Преміальний дизайн упакування, матова текстура

Особлива наша гордість - це дитячі вологі серветки  iFresh. Ви  можете використовувати їх для дітей, починаючи з 0+ років, бо вони не викликають алергій і рекомендовані для догляду за дітьми різного віку. Дитячі вологі серветки  iFresh мають мінімальну ароматизацію і легко освіжають ніжну шкіру малюка.

З вологими серветками iFresh життя стає простішим та комфортнішим.

Подбайте про себе та близьких, бо вологі серветки iFresh - це СВІЖІСТЬ З ЛЮБОВ'Ю!

Вологі серветки з екстрактом квітів мигдаля та кокосу iFresh 15 шт.
Вологі серветки з екстрактом квітів мигдаля та кокосу iFresh 15 шт.

Вологі серветки iFresh 15 шт. з екстрактом квітів мигдалю і кокосу стануть незамінними для тривалих поїздок, походів на природу, вдома і в школі. Мають зволожуючий та  освіжаючий ефект на шкіру. Безпечний і нетоксичний склад просочувального лосьйону вологих серветок iFresh не містить спирт, тому вони не сушать і не подразнюють шкіру. Компонент D-пантенол доглядає і регенерує ушкоджені тканини. Вологі серветки iFresh містять відомі лікувальні компоненти, які мають заспокійливі, очищуючі та антибактеріальні властивості. Вони допомагають швидко очистити руки, тіло і при необхідності особа. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. Вологі серветки iFresh з екстрактом квітів мигдалю і кокосу містять тільки преміальні аромати. Вони легкі, ненав'язливі і не залишають запаху на шкірі після використання.

Детальніше
Вологі серветки Антибактеріальні з екстрактом подорожника iFresh 15 шт.
Вологі серветки Антибактеріальні з екстрактом подорожника iFresh 15 шт.

Вологі серветки iFresh 15 шт. Антибактеріальні з екстрактом подорожника стануть незамінними для тривалих поїздок, походів на природу, вдома і в школі. Мають зволожуючий та  освіжаючий ефект на шкіру. Безпечний і нетоксичний склад просочувального лосьйону вологих серветок iFresh не містить спирт, тому вони не сушать і не подразнюють шкіру. Компонент D-пантенол доглядає і регенерує ушкоджені тканини. Вологі серветки iFresh 15 шт. Антибактеріальні з екстрактом подорожнику містять відомі лікувальні компоненти, які мають заспокійливі, очищуючі та антибактеріальні властивості. Вони допомагають швидко очистити руки, тіло і при необхідності особа. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. Вологі серветки iFresh з екстрактом подорожнику  містять тільки преміальні аромати. Вони легкі, ненав'язливі і не залишають запаху на шкірі після використання.

Детальніше
Вологі серветки з экстрактом зеленого чаю та лайму iFresh 15 шт.
Вологі серветки з экстрактом зеленого чаю та лайму iFresh 15 шт.

Вологі серветки iFresh 15 шт. з екстрактом зеленого чаю та лайму стануть незамінними для тривалих поїздок, походів на природу, вдома і в школі. Мають зволожуючий та  освіжаючий ефект на шкіру. Безпечний і нетоксичний склад просочувального лосьйону вологих серветок iFresh не містить спирт, тому вони не сушать і не подразнюють шкіру. Компонент D-пантенол доглядає і регенерує ушкоджені тканини. Вологі серветки iFresh містять відомі лікувальні компоненти, які мають заспокійливі, очищуючі та антибактеріальні властивості. Вони допомагають швидко очистити руки, тіло і при необхідності особа. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. Вологі серветки iFresh з екстрактом зеленого чаю та лайму  містять тільки преміальні аромати. Вони легкі, ненав'язливі і не залишають запаху на шкірі після використання.

Детальніше
Вологі серветки з екстрактом чайної рози iFresh 15 шт.
Вологі серветки з екстрактом чайної рози iFresh 15 шт.

Вологі серветки iFresh 15 шт. з екстрактом чайної троянди стануть незамінними для тривалих поїздок, походів на природу, вдома і в школі. Мають зволожуючий та  освіжаючий ефект на шкіру. Безпечний і нетоксичний склад просочувального лосьйону вологих серветок iFresh не містить спирт, тому вони не сушать і не подразнюють шкіру. Компонент D-пантенол доглядає і регенерує ушкоджені тканини. Вологі серветки iFresh містять відомі лікувальні компоненти, які мають заспокійливі, очищуючі та антибактеріальні властивості. Вони допомагають швидко очистити руки, тіло і при необхідності особа. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. Вологі серветки iFresh з екстрактом чайної троянди  містять тільки преміальні аромати. Вони легкі, ненав'язливі і не залишають запаху на шкірі після використання.

Детальніше
Вологі серветки дитячі з экстрактами алое і ромашки iFresh 72 шт.
Вологі серветки дитячі з экстрактами алое і ромашки iFresh 72 шт.

Вологі серветки iFresh 72 шт. дитячі з екстрактами алое і ромашки допоможуть очистити поверхню дитячу шкіру, соску, іграшки, і все, до чого торкається ваш малюк. Дбайливо очищують і заспокоюють шкіру малюка. Вологі серветки для дітей iFresh мають склад лосьйону, спеціально підібраний для ніжної дитячої шкіри і підходять для дітей будь-якого віку. Безпечний і нетоксичний склад просочувального лосьйону вологих серветок iFresh не містить спирт, тому вони не сушать і не дратують ніжну дитячу шкіру. Серветки гіпоалергенні. Вологі серветки iFresh містять відомі лікувальні компоненти, які мають заспокійливі, очисниі та антибактеріальні властивості. Компактна упаковка зі зручним клапаном поміщається в сумочці, і у вас буде можливість користуватися серветками не тільки вдома, що дуже зручно.

Детальніше
Вологі серветки дитячі з экстрактами алое і ромашки iFresh 100 шт.
Вологі серветки дитячі з экстрактами алое і ромашки iFresh 100 шт.

Вологі серветки iFresh 100 шт. дитячі з екстрактами алое і ромашки допоможуть очистити поверхню дитячу шкіру, соску, іграшки, і все, до чого торкається ваш малюк. Дбайливо очищують і заспокоюють шкіру малюка. Вологі серветки для дітей iFresh мають склад лосьйону, спеціально підібраний для ніжної дитячої шкіри і підходять для дітей будь-якого віку. Безпечний і нетоксичний склад просочувального лосьйону вологих серветок iFresh не містить спирт, тому вони не сушать і не дратують ніжну дитячу шкіру. Серветки гіпоалергенні. Вологі серветки iFresh містять відомі лікувальні компоненти, які мають заспокійливі, очисниі та антибактеріальні властивості. Компактна упаковка зі зручним клапаном поміщається в сумочці, і у вас буде можливість користуватися серветками не тільки вдома, що дуже зручно.

Детальніше
Освіжувач повітря Delicate Flowers з ароматом ніжних квітів iFresh 300 мл
Освіжувач повітря Delicate Flowers з ароматом ніжних квітів iFresh 300 мл

Освіжувачі повітря iFresh - це спеціальні освіжувачі, які створені для комфортного і делікатного освіження повітря. Приємний аромат в приміщенні створює затишну атмосферу. Щоб нейтралізувати різні неприємні запахи, використовуйте освіжувач повітря ТМ iFresh Delicate Flowers з ароматом ніжних квітів. Він діє миттєво і дарує ніжні квіткові пахощі.

 

Аромат "Ніжні квіти" - це аромат, що складається з багатьох тисяч маленьких і ніжних квіточок, які своїм легким ароматом прикрасять ваш день і легко впораються з будь-якими неприємними запахами. Ми даруємо вам ціле море квітів свіжості з любов'ю!

Наші освіжувачі містять високоякісні ароматизатори, тому ефективно вирішують проблему неприємного запаху в приміщенні. Продукт розроблений спеціально з м'якими, делікатними ароматами, які не будуть дратувати і викликати алергію.

 

Детальніше
Освіжувач повітря Juicy Fruits з ароматом соковитих фруктів iFresh 300 мл
Освіжувач повітря Juicy Fruits з ароматом соковитих фруктів iFresh 300 мл

Освіжувачі повітря iFresh - це спеціальні освіжувачі, які створені для комфортного і делікатного освіження повітря. Приємний аромат в приміщенні створює затишну атмосферу. Щоб нейтралізувати різні неприємні запахи, використовуйте освіжувач повітря ТМ iFresh Delicate Flowers з ароматом ніжних квітів. Він діє миттєво і дарує приємні фруктові пахощі.

Аромат "Соковиті фрукти" - це аромат, який поєднує в собі аромати запашних фруктів - полуниці, яблука, апельсина, солодких - соковитих, п'янких, які оточують вас, в легкий фруктовий міраж. Ми даруємо вам ціле море фруктової свіжості з любов'ю!

Наші освіжувачі містять високоякісні ароматизатори, тому ефективно вирішують проблему неприємного запаху в приміщенні. Продукт розроблений спеціально з м'якими, делікатними ароматами, які не будуть дратувати і викликати алергію.

Детальніше
освіжувач повітря Sea Breeze з ароматом морського бризу iFresh 300 мл
освіжувач повітря Sea Breeze з ароматом морського бризу iFresh 300 мл

Освіжувачі повітря iFresh - це спеціальні освіжувачі, які створені для комфортного і делікатного освіження повітря. Приємний аромат в приміщенні створює затишну атмосферу. Щоб нейтралізувати різні неприємні запахи, використовуйте освіжувач повітря ТМ iFresh Delicate Flowers з ароматом ніжних квітів. Він діє миттєво і дарує освіжаючі морські пахощі надовго.

Аромат "Морський бриз" - це аромат, аромат ніжного, ласкавого вітерця, що розслаблює, хвиль і літнього сонечка. Ми даруємо вам ціле море свіжості з любов'ю!

Наші освіжувачі містять високоякісні ароматизатори, тому ефективно вирішують проблему неприємного запаху в приміщенні. Продукт розроблений спеціально з м'якими, делікатними ароматами, які не будуть дратувати і викликати алергію.

Детальніше
Освіжувач повітря Citrus Fresh з ароматом цитрусової свіжості 300 мл
Освіжувач повітря Citrus Fresh з ароматом цитрусової свіжості 300 мл

Освіжувачі повітря iFresh - це спеціальні освіжувачі, які створені для комфортного і делікатного освіження повітря. Приємний аромат в приміщенні створює затишну атмосферу. Щоб нейтралізувати різні неприємні запахи, використовуйте освіжувач повітря ТМ iFresh Delicate Flowers з ароматом ніжних квітів. Він діє миттєво і дарує освіжаючі цитрусові пахощі. Освіжувачі iFresh Citrus Fresh мають ефект "Анти тютюн" і ефективно маскують тютюновий дим і запах.

Аромат "Цитрусова свіжість Антитютюн" - це яскравий аромат свіжих цитрусових - лайму, апельсину, лимону. Цитрусовий аромат чудово впорається з запахом тютюну і усуне інші неприємні запахи. Ми даруємо вам ціле море цитрусової свіжості з любов'ю!

Наші освіжувачі містять високоякісні ароматизатори, тому ефективно вирішують проблему неприємного запаху в приміщенні. Продукт розроблений спеціально з м'якими, делікатними ароматами, які не будуть дратувати і викликати алергію.

Детальніше
Рідке мило Антибактеріальне iFresh 500 мл
Рідке мило Антибактеріальне iFresh 500 мл

Завдяки своїй активній формулі, рідке Антибактеріальне мило iFresh 500 мл прекрасно очищає шкіру від різних забруднень, перешкоджає поширенню бактерій, активно бореться з мікробами і інфекціями, дарує відчуття чистоти і свіжості. М'який склад мила не сушить шкіру і не викликає алергію.

До складу рідкого мила входять наступні важливі складові: потужний антисептик Хлоргексидин і протигрибковий засіб Октопірокс.

Щоб очистити шкіру, достатньо нанести невелику кількість мила на вологі руки, помасажувати і змити водою. Результат - чиста і свіжа шкіра рук!

 

Детальніше