Наші торгові марки

ГК Афіна сьогодні-один з лідерів ринку дистрибуції України, трендсеттер і новатор ринку non-food і food України, саме тому одним з пріоритетних напрямків розвитку компанії є створення і просування власних брендів компанії.
З 2018 року Компанія ГК Афіна представила свої перші продукти і планує активно розвивати власні бренди в 2019-2020 р. р.

  • листопад 2018 року & ndash; на полицях магазинів з'явився PRIDE & ndash; пральний порошок, який створений в колаборації з європейськими технологами і за якістю не поступається імпортним аналогам. Компанія ГК АФІНА є ексклюзивним представником бренду на території України.
  • грудень 2018 року– ГК Афіна вивела на ринок України другий власний бренд  & ndash; & nbsp; пральний порошок iWash. Це український продукт, який розроблений кращими українськими фахівцями, має високі якісні характеристики і сертифікат «ЕКО», який підтверджує, що продукція iWash відповідає еко-стандартам і не шкодить людині та навколишньому середовищу.
  • квітень 2019 року – ГК АФІНА розширює лінійку PRIDE і вводить в асортимент сучасну новинку – гель для прання PRIDE.
  • липень 2019 року– & nbsp;ГК Афіна вводить в асортимент новий бренд і нову товарну категорію-вологі серветки під новою торговою маркою   & quot;!YES". Також ГК Афіна розпочинає продаж власної лінійки продукції з макулатурного паперу-туалетного паперу та рушників під ТМ & quot;Ніжненька & quot;
  • серпень 2019 року – ГК АФІНА розширює асортимент вологих серветок і вводить другу лінійку під ТМ "iFresh" 

Всі продукти брендів ЦК АФІНА  ретельно тестуються, постачальники вибираються з особливою скрупульозністю – нам дуже важливо, щоб наші покупці використовували тільки якісні продукти. Нам дуже приємно, що більшість сімей, який придбали нашу продукцію, купують її знову і знову-це найкращий показник довіри для нашої продукції!

Наша місія 

стати постачальником №1 якісної продукції власних брендів у кожну українську родину!

за будь-якою інформацією, щодо торгових марок "Афіна-груп" і участі в тендерах на виробництво, Ви можете звернутися на електронну пошту

Нам буде дуже приємно почути вашу думку :)

Мы предоставляем
Преимущества
Сертифіковані товари Сертифіковані товари
Ретельний відбір постачальників Ретельний відбір постачальників
Висока якість продукції
Вже 45 000 сімей, які оцінили
якість власних брендів