Наші принципи

Наші принципи -

Команда Захопленість Розвиток Cпівпраця

Змінюючи сьогодення, створюємо майбутнє.


Група компаній Афіна
Команда
К

Команда – основний ресурс будь-якого бізнесу, не важливо, який продукт ви виробляєте або яку послугу ви надаєте, без команди однодумців ви можете нескінченно вкладатися в технології, виробничі лінії, сировину, не отримуючи запланованих результатів. Тільки узгоджені дії, довіра і взаємна підтримка забезпечать вам перемогу.

Віталій Писаренко
Директор бізнесу Дистрибуція

Захопленість
З

Захопленість – рушійна сила наших дій. Щире бажання що-небудь робити, без примусу і не під силою впливу обставин буває тоді, коли людина захоплений своєю ідеєю. Тоді робота сприймається не як рутина, а як постійний творчий процес. А відповідальність за результат допомагає максимально концентруватися на цілі!

Олена Нальотового
Фінансовий директор

Розвиток
Р

У наш час навіть для того, щоб залишатися на місці необхідно докладати зусилля, щоб виходити на нові ринки і нові території, компанія просто зобов'язана розвиватися. Критично оцінювати свої бізнес-процеси і результати, постійно шукати більш успішні рішення. А це, в свою чергу, передбачає активну участь всіх співробітників.

Олексій Соболєв
Директор з розвитку

Співпраця
С

Співпраця - фундамент довгострокових відносин. Як всередині організації, так і у взаємодії з партнерами. Ми хочемо знати потреби і відповідати очікуванням наших колег і наших клієнтів. Ми віримо, відкритий, чесний діалог і неухильне дотримання домовленостей завжди приведуть до оптимального результату.

Олена Соболєва
HR директор