Дистрибуція

Змінюючи сьогодення, створюємо майбутнє.


Група компаній Афіна

55%

України

70

контрактів

450

людей - чисельність торгової команди

26 000

торгових точок в активній клієнтській базі

Основні напрямки ЦК АФІНА-ГРУП:

 

 

Дистрибуція побутової хімії

 

Дистрибуція предметів гігієни

 

Дистрибуція товарів FMCG

 

Дистрибуція Non-Food

 

 

 

 

 

Дистрибуція продуктів харчування

 

Дистрибуція мінеральної води

 

Дистрибуція алкоголю

 

Дистрибуція косметики

 

Дистрибьюционные послуги від ЦК АФІНА сьогодні це:

При побудові системи дистрибуції ми використовуємо наступні принципи та інструменти:

 

В нашому портфелі представлені такі бренди:

 

Дистриб'ютор ТОВ «Афіна-груп» — надійність та відповідальність

ТОВ «Афіна-груп» — дистриб'ютор в Україні, який спеціалізується на поставках побутової хімії, продуктів харчування, алкоголю і інших товарів. Завдяки застосуванню інноваційних технологій і багаторічного досвіду роботи, ми займаємо лідируючі позиції в рейтингу логістичних і дистриб'юторських компаній. Карта обслуговування ДК «Афіна» покриває 55% території України. Ми співпрацюємо виключно з перевіреними часом і відповідальними національними і транснаціональними виробниками, продукція яких користується великим попитом серед споживачів нашої країни. Ми прагнемо до того, щоб якісні товари з популярних брендів були доступні для кожного жителя України.

Як офіційний дистриб'ютор товарів провідних виробників країни і світу, ми дотримуємося лояльної цінової політики. У нашому штаті працюють виключно професіонали своєї справи, які завжди готові прийти на допомогу і надати консультацію з питань, що стосуються поставок. Ми гарантуємо зручну форму замовлення, оперативну доставку і висока якість продукції. Щоб зв'язатися з нами, зателефонуйте по одному з контактних номерів телефону, які ви бачите на сайті. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення.

Дистрибуція в Україні: принципи роботи ДК «Афіна»

ДК «Афіна» володіє двома Розподільними Центрами в найбільших містах країни. Завдяки цьому, ми забезпечуємо своїм клієнтам максимально високий рівень сервісу. Наші фахівці своєчасно обробляють замовлення і оперативно вирішують поставлені завдання. Головними перевагами нашої роботи є орієнтація на потреби замовника та висококваліфікований персонал. Ми надаємо таку послугу, як дистрибуція продуктів в Україні, і безпосередньо, і через роздрібні мережі ритейлов.

Якщо ви знаходитесь в пошуках відповідального і надійного дистриб'ютора, наша компанія повністю до ваших послуг. ДК «Афіна» є офіційним представником найпопулярніших закордонних та вітчизняних брендів. Стати нашим клієнтом дуже просто. Для цього достатньо написати на нашу поштову скриньку або зв'язатися з менеджерами. Всю необхідну контактну інформацію можна знайти у відповідному розділі сайту.