Вологі серветки универсальні для всієї сім'ї з екстрактом алое !YES 120 шт. з клапаном

Вологі серветки универсальні для всієї сім'ї з екстрактом алое !YES 120 шт. з клапаном
Не содержат спирт Натуральная вискоза 100% вода Яркий дизайн
Количество в упаковке:
120 шт.
Призначення:
универсальные для детей и взрослых
Состав полотна:
до 10% натуральной вискозы
Экстракты и полезные компоненты:
D-пантенол, который обладает антибактериальным действием, экстракт листьев алоэ, который ухаживает за кожей
Состав:
Вода очищенная, эмульсия, ПЕГ-40 гидрогенизированное рициновое масло, D-пантенол, отдушка, бензалкония хлорид, феноксиэтанол, лимонная кислота.
Производитель:

ООО "Акама", ул. Океанская, 3, г. Днепр, 49022, Украина. Тел.: +38(067)567-38-10.

Про товар

Вологі серветки !YES 120 шт. Універсальні для всієї родини - це відмінний спосіб добитися чистоти і свіжості, де б ви не були. Вологі серветки !YES завжди допоможуть в будь-якій ситуації - вдома, в дорозі, в школі. Просочувальний лосьйон вологих серветок !YES 120шт. Універсальні для всієї родини містить D-пантенол, який ефективно очищує шкіру від бактерій і мікробів, і екстракт алое, який відомий своїми протизапальними і оздоровлюючими властивостями. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. У складі лосьйону немає спирту, тому вологі серветки !YES  не сушать шкіру, а також мають легкий, ненав'язливий аромат алое вера.

Вологі серветки - це сучасний продукт, дуже зручний у використанні. Ви можете використовувати наші вологі серветки !YES в будь-якій ситуації і не переживати, адже вони впораються з брудом, з мікробами і бактеріями. До складу полотна для вологих серветок !YES входить натуральна віскоза - тому серветки більш м'які та ніжні.

Вологі серветки !YES мають оптимальний розмір і зроблені спеціально для всієї родини, щоб і дорослим і дітям було зручно використовувати їх. Спеціальна формула просочувального лосьйону не подразнює шкіру і не залишає слідів на руках, адже лосьйон складається з очищеної води та антибактеріальних компонентів. Дизайн вологих серветок !YES нікого не залишить байдужим - яскраві, веселі серветки змусять вас посміхнутися, а приємні свіжі аромати подарують свіжість і чистоту вашій шкірі.

Вологі серветки !YES - це доступна чистота тут і зараз!
Ви можете використовувати наші серветки:

 

 вдома           на відпочинку

в машині       в дорозі

на работі        на природі