Кожен день ми потрапляємо в різні ситуації, коли нам необхідно вирішити нові завдання. В дорозі, на роботі, на вулиці, в транспорті, в поїзді, під час прогулянки, після заняття спортом - всюди вам допоможуть вологі серветки !YES. Це вологі серветки, які завжди під рукою і завжди виручають в будь-якій ситуації.

Ми розробили вологі серветки !YES спеціально для наших споживачів - максимально зручними у використанні і такими яскравими! Вологі серветки !YES дійсно відмінно виглядають, як і в жіночій сумочці, так і в машині, у валізі. Вони знайдуть своє місце в дитячому портфелі, в похідному рюкзаку і на робочому столі - адже вони дійсно неймовірно яскраві, але, водночас, зручні і компактні. До складу вологих серветок !YES входить спеціально очищена вода, а також D-пантенол і антибактеріальні компоненти, які видалять мікроби і бактерії. Вологі серветки !YES не містять спирту і не сушать шкіру, а також не містять у складі речовин, які можуть викликати алергію.

Ви можете використовувати вологі серветки де завгодно, і вам буде легко впоратися з будь-якими несподіваними забрудненнями від дитячих фарб, брудними долонями, слідами від туші. Живіть повним життям, радійте кожному дню і не турбуйтесь про дрібниці! Вологі серветки !YES завжди допоможуть вам у будь-якій ситуації.

З вологими серветками !YES життя стає простішим і яскравішим, адже !YES - це ДОСТУПНА ЧИСТОТА ТУТ І ЗАРАЗ!

Наші переваги:

 

Продукція ТМ !YES не містить у складі спирт, а, значить, не сушить шкіру рук і абсолютно безпечна для шкіри. У складі містяться інші компоненти, а саме - D-пантенол, який ніжно піклується про шкіру і не пересушує її.

 

Яскравий дизайн пакування вологих серветок !YES нікого не залишить байдужим, ні дорослих, ні дітей.Ми спеціально розробили наші серветки яскравими, стильними і веселими, щоб ви могли щодня радіти життю, разом з вологими серветками !YES.

 

У складі вологих серветок !YES міститься натуральна віскоза, а, значить, вони більш м'які і приємні на дотик, ніж аналоги. Натуральна віскоза дозволяє краще утримувати вологу всередині серветок, тому наші серветки дійсно завжди вологі і можуть довго перебувати у відкритому вигляді і не пересихати.

 

У складі просочувального лосьйону - тільки вода і корисні компоненти для вашої шкіри, тому ви можете використовувати вологі серветки !YES у будь-якому місці, де необхідно - і вони вас не підведуть. Просочувальний лосьйон довгий час залишається вологим, навіть після відкриття клапана, тому вологі серветки !YES завжди будуть готові до використання.

 

ВОЛОГІ СЕРВЕТКИ  !YES - ЦЕ ДОСТУПНА ЧИСТОТА ТУТ І ЗАРАЗ!

 

Вологі серветки антибактеріальні з D-пантенолом !YES 15 шт.
Вологі серветки антибактеріальні з D-пантенолом !YES 15 шт.

Вологі серветки! YES 15 шт. Антибактеріальні - це відмінний спосіб домогтися чистоти і свіжості, де б ви не були. Вологі серветки! YES завжди допоможуть в будь-якій ситуації - вдома, в дорозі, в школі. Просочувальний лосьйон вологих серветок !YES 15 шт. Антибактеріальні містить D-пантенол, який ефективно очищує шкіру від бактерій і мікробів. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. У складі лосьйону немає спирту, тому вологі серветки !YES  не сушать шкіру, а також мають легкий, ненав'язливий аромат.

Детальніше
Вологі серветки Flowers з ароматом "Весняні квіти" !YES 15 шт.
Вологі серветки Flowers з ароматом "Весняні квіти" !YES 15 шт.

Вологі серветки! YES 15 шт. Весняні квіти - це відмінний спосіб домогтися чистоти і свіжості, де б ви не були. Вологі серветки! YES завжди допоможуть в будь-якій ситуації - вдома, в дорозі, в школі. Просочувальний лосьйон вологих серветок !YES 15 шт. Весняні квіти містить D-пантенол, який ефективно очищує шкіру від бактерій і мікробів. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. У складі лосьйону немає спирту, тому вологі серветки !YES  не сушать шкіру, а також мають легкий, ненав'язливий аромат.

Детальніше
Вологі серветки Fruits з ароматом "Соковиті фрукти" !YES 15 шт
Вологі серветки Fruits з ароматом "Соковиті фрукти" !YES 15 шт

Вологі серветки! YES 15 шт. Соковиті фрукти - це відмінний спосіб добитися чистоти і свіжості, де б ви не були. Вологі серветки! YES завжди допоможуть в будь-якій ситуації - вдома, в дорозі, в школі. Просочувальний лосьйон вологих серветок !YES 15 шт. Соковиті фрукти містить D-пантенол, який ефективно очищує шкіру від бактерій і мікробів. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. У складі лосьйону немає спирту, тому вологі серветки !YES  не сушать шкіру, а також мають легкий, ненав'язливий аромат.

Детальніше
Вологі серветки Sea breeze "Морський бриз" !YES 15 шт.
Вологі серветки Sea breeze "Морський бриз" !YES 15 шт.

Вологі серветки! YES 15 шт. Морський бриз - це відмінний спосіб добитися чистоти і свіжості, де б ви не були. Вологі серветки! YES завжди допоможуть в будь-якій ситуації - вдома, в дорозі, в школі. Просочувальний лосьйон вологих серветок !YES 15 шт. Морський бриз містить D-пантенол, який ефективно очищує шкіру від бактерій і мікробів. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. У складі лосьйону немає спирту, тому вологі серветки !YES  не сушать шкіру, а також мають легкий, ненав'язливий аромат.

Детальніше
Вологі серветки універсальні для всієї сім'ї з екстрактом алое !YES 60 шт.
Вологі серветки універсальні для всієї сім'ї з екстрактом алое !YES 60 шт.

Вологі серветки !YES 60 шт. Універсальні для всієї родини - це відмінний спосіб добитися чистоти і свіжості, де б ви не були. Вологі серветки !YES завжди допоможуть в будь-якій ситуації - вдома, в дорозі, в школі. Просочувальний лосьйон вологих серветок !YES 60 шт. Універсальні для всієї родини містить D-пантенол, який ефективно очищає шкіру від бактерій і мікробів, і екстракт алое, який відомий своїми протизапальними і оздоровлюючими властивостями. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. У складі лосьйону немає спирту, тому вологі серветки !YES  не сушать шкіру, а також мають легкий, ненав'язливий аромат алое вера.

Детальніше
Вологі серветки универсальні для всієї сім'ї з екстрактом алое !YES 120 шт. з клапаном
Вологі серветки универсальні для всієї сім'ї з екстрактом алое !YES 120 шт. з клапаном

Вологі серветки !YES 120 шт. Універсальні для всієї родини - це відмінний спосіб добитися чистоти і свіжості, де б ви не були. Вологі серветки !YES завжди допоможуть в будь-якій ситуації - вдома, в дорозі, в школі. Просочувальний лосьйон вологих серветок !YES 120шт. Універсальні для всієї родини містить D-пантенол, який ефективно очищує шкіру від бактерій і мікробів, і екстракт алое, який відомий своїми протизапальними і оздоровлюючими властивостями. До складу серветок входить натуральна віскоза, тому вони м'які і приємні на дотик. У складі лосьйону немає спирту, тому вологі серветки !YES  не сушать шкіру, а також мають легкий, ненав'язливий аромат алое вера.

Детальніше