ua ru

Наше життя

Наші бренди Афіна Логістик Ми та партнери Новинки Наше життя
Наше життя

НОВИЙ НАПРЯМОК БІЗНЕСУ

НОВИЙ НАПРЯМОК БІЗНЕСУ -
2023-02-03 15:01:00

Шановні клієнти, партнери, колеги, маю для вас важливу новину!

 

ТОВ «Крайтекс-Сервіс», що входить до складу Групи Компаній АФІНА стало переможцем конкурсу з відбору управителя для арештованих активів  ПРАТ «Вінницяпобутхім» .

 

ПРАТ «ВінницяПобутХім» було створено в грудні 1999 р. на базі майнового комплексу виробничого підприємства «Хімпром». На підприємстві вироблялися мийні засоби під брендами «Ушастый нянь», «Сарма», «Містер Чістер», «Лотос», «Макс». В березні 2022 року підприємство було заарештовано так як мало російського власника та працювало під російським контролем. Його активи було передано в управління Національному агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

 

За право стати управителем активами змагались 10 українських компаній. ТОВ «Крайтекс-Сервіс» підтвердило наявність необхідного досвіду та відповідність критеріям відбору.

 

Ми не збираємся припиняти випуск тих торгівельних марок, які вироблялись на підприємстві, для нас пріоритетом та метою є подальший розвиток та повернення на український ринок сильних та якісних брендів в категорії побутової хімії, але це мають бути саме українські бренди!

 

Генеральний директор ГК АФІНА
Сергій Зайков

 

Додаткова інформація по цій новині також доступна на сайті forbes.ua за посиланням https://forbes.ua/company/rosiyskiy-spadok-vlasniki-eva-ta-varus-vipuskatimut-poroshok-ushastyy-nyan-navishcho-dniprovskim-pidpriemtsyam-areshtovane-virobnitstvo-u-vinnitsi-23122022-10685