ua ru

2K

2K
2K

Компанія «2К» -  спільне україно-німецьке підприємство, яке пропонує ринку широкий асортимент засобів для прання та догляду за тканинами, різноманітні миючі та чистячі засоби та товари особистої гігієни.  

Найбільш відомі наступні бренди компанії:

1. «Dallas Cosmetics» — косметика для волосся (шампуні, маски, кондиціонери, засоби для догляду та укладки). Еко-Бренд.

2. «Power Wash De Luxe» — бесфосфатна побутова хімія: гелі для прання та засоби з догляду за тканинами. Для тих, хто хоче гарантованого результату.

3. “Doctor Wash” – сміливе втілення інноваційної рецептури, використання безпечних для людини органічних сполук та нейтральних ароматів. Еко-Бренд.

4. “Family” – безфосфатна побутова хімія для всієї родини! Економить сімейний бюджет для сімейного відпочинку!

5. “Galax” – побутова хімія Нового покоління, для споживачів які цінують якість, дбайливо ставляться до речей та прагнуть використовувати переваги сучасних технологій. Нанотехнології в дизайні – як стиль життя. Різноманітні миючі, чистячі засоби  та товари для особистої гігієни: гелі для прання, концентрований засіб для миття посуду, засіб для миття скла та дзеркал, рідке мило.

6. “Wash&Free” – для тих, хто надає перевагу Casual стилю та прагне звільнення від побуту. Універсальний гель для людей з шаленим ритмом життя, які не сортують речі.

Продукція високої якості відповідає міжнародним стандартам ISO 14024. В портфелі ТОВ "Афіна-груп" та ТОВ "Крайтекс-Сервіс" з 2018 року.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.