ua ru

Bic

Bic
Bic

Французька компанія Bic було створено понад 70 років тому. Вона спеціалізується на виробництві одноразових предметів, таких як кулькові ручки, запальнички і бритви. Продукція бренду завоювала велику популярність серед споживачів по всьому світу. ТОВ «Афіна-груп» - офіційний дистриб'ютор Bic в Україні. Ми пропонуємо придбати високоякісні товари торгової марки на максимально вигідних умовах.

У нашому штаті працюють виключно професіонали своєї справи, які завжди працюють на результат. Як дистрибутор Bic, ми гарантуємо лояльну цінову політику, зручну форму замовлення та оперативну доставку. Дистрибуція Bic від ДК «Афіна» — це ваша можливість побудувати прибутковий бізнес в сфері торгівлі та продажу.

Основною відмінністю продукції бренду від всіх інших є невибагливий дизайн, надійність і доступна ціна. Саме ці критерії найбільше приваблюють сучасних споживачів. Дешеві верстати, ручки, запальнички торгової марки анітрохи не поступаються за якістю більш дорогої продукції конкурентів. Саме завдяки цьому, товари Bic є на стільки затребуваними серед клієнтів.

Дистрибуція Bic: що ми пропонуємо?

Наша компанія пропонує вам таку послугу, як дистрибуція Бик. Ми працюємо на максимально вигідних умовах і надаємо значні гарантії. У нашому розпорядженні велику кількість власних складських приміщень по всій країні. Тому в оперативності доставки ви можете не сумніватися. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та доступні ціни. Якщо вам потрібен надійний дистриб'ютор Бик, зателефонуйте за номером телефону, який вказаний на нашому сайті.

Продукція компанії BIC в Україні

Знаменитий виробник канцтоварів свою діяльність розпочав в середині ХХ століття на околиці Парижа. Спочатку це було виробництв механічних олівців і кулькових ручок. Перший примірник авторучки, яка була випущена компанією в 1950 році, стала частиною експозиції музею, розташованого в Нью-Йорку. На розробку BIC Cristal пішло цілих чотири роки, але результат перевершив всі очікування. Така ретельність заслужила гарну репутацію виробника і в даний час бренди BIC використовуються у всьому світі.

Асортимент виробів компанії BIC в Україні включає:

 • канцелярські товари;
 • прості і надійні запальнички;
 • одноразові бритвені прилади.

Головним принципом, яким керуються працівники підприємства, є якість і безпеку продукції, постійно контрольовані спеціально навченими працівниками. ТОВ «Афіна-груп», як офіційний дистриб'ютор BIC Ukraine, здійснює постачання всіх категорій товарів клієнтам на території України у всіх регіонах країни. Використовуючи добре обладнані склади і два великих розподільних центру, ми створюємо оптимальний запас продукції, щоб кожен бажаючий зміг купити необхідний товар.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.