ua ru

Біосфера

Біосфера
Біосфера

Продукція корпорації Biosphere широко відома у всьому світі своєю високою якістю і ефективністю. Не так давно компанія успішно пройшла аудити від McDonald’s, Universal Studios і The Walt Disney Company. Дистрибуція Біосфера включає такі популярні товари, як гігієнічні серветки «Smile», продукцію лінійки «Фрекен Бок», «Novita», «Silen», «Solo» та багато інших.

Компанія виробляє універсальні віскозні серветки «Vortex» та спеціальні господарські рукавички тієї ж торгової марки.

Група компаній «Афіна» – Дистриб'ютор Біосфера

До реалізації пропонуються товари наступних груп:

 • для приготування їжі та прибирання;
 • для підтримки особистої гігієни;
 • гігієнічна паперова продукція та декор, включаючи прикраси для свят, декоративні серветки, одноразовий посуд та ін;
 • вироби для професійного використання.

Широкий асортимент товарів і торгових марок, якими представлено підприємство Біосфера в Україні, вимагає вмілого розподілу вантажопотоків і підтримання оптимальних залишків на складах наших регіональних філій. Для цього ми задіяли два великих центри, які забезпечують всі потреби наших клієнтів на території України. Оперативне вирішення можливих проблем з перевезеннями вантажів в регіони здійснюється з допомогою спеціальних складів. Для ефективного управління ресурсами введені в дію автоматизовані системи обліку товарів, склади оснащені і постійно поповнюються сучасним обладнанням і технікою.

Дистрибуція Біосфера в Україні. Що пропонує ТОВ «Афіна-груп»

Наша компанія, як офіційний дистриб'ютор, пропонує скористатися послугами досвідчених фахівців, які проходять систематичне навчання і кваліфікаційне оцінювання ефективності роботи. Кожен клієнт, з яким у нас є партнерські відносини, постійно перебуває в полі нашого зору, ми взаємодіємо зі 100 відсотками партнерів.

Загальна площа складів, які можуть використовуватися для накопичення та зберігання товарів в різних регіонах України, становить 28 тисяч квадратних метрів. Всі вони обладнані сучасними системами, що забезпечують збереження товарів. Застосування інноваційних технологій, що дозволяє гарантувати високу якість продукції, яку пропонує купити дистриб'ютор. Біосфера – велика компанія, яка виробляє товари різного призначення, в тому числі такі, які вимагають особливих умов зберігання. Ми забезпечуємо точне відповідність умов на складах параметрами, що визначені постачальником.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.