ua ru

Johnson & Johnson

Johnson & Johnson
Johnson & Johnson

ДК «Афіна-груп» є офіційним постачальником продукції бренду Johnson&Johnson. Ми не тільки пропонуємо придбати високоякісні товари торгової марки, але і станемо вашим надійним бізнес-партнером. Як дистриб'ютор Johnson&Johnson, наша компанія має можливість надати замовнику будь-які обсяги продукції бренду з власних складських приміщень в Україні. Ми також гарантуємо зручну форму замовлення, оперативну доставку і лояльну цінову політику.

Американська компанія Johnson&Johnson спеціалізується на виробництві лікарських препаратів, засобів догляду за тілом та ін. Найбільш затребуваними в нашій країні є товари торгових марок JOHNSON’S Baby, Clean & Clear, RoC та ін. Дистрибуція Johnson&Johnson — це можливість придбати продукцію бренду для мережі магазинів на максимально вигідних умовах. Більш детальну консультацію ви можете отримати за номером телефону, який вказаний на нашому сайті.

Дистрибуція Johnson&Johnson: як ми працюємо?

ДК «Афіна» — це команда професіоналів, які працюють на результат. Як офіційний дистриб'ютор, ми налаштовані на довгострокові партнерські відносини з людьми, які займаються продажем товарів кінцевим споживачам. Дистрибуція Джонсон і Джонсон дозволяє нам проводити гнучку цінову політику і бути впевненими у високій якості товарів, що поставляються.

Johnson & Johnson — це екологічно чиста та безпечна продукція, яка має мільйони прихильників по всьому світу. Більшість споживачів у нашій країні також віддають перевагу засобам по догляду за собою Johnson&Johnson. Якщо ви знаходитесь в пошуках надійного постачальника, звертайтеся в нашу компанію. ДК «Афіна» — офіційний дистриб'ютор Джонсон і Джонсон.

Досягнення Johnson & Johnson в Україні

Американська холдингова компанія була створена більше сотні років тому. Її діяльність полягає у виробництві та реалізації такої продукції:

 • санітарно-гігієнічного призначення;
 • лікарських препаратів;
 • техніки для медицини.

Вироби Johnson & Johnson в Україні можна купити в широкому асортименті, що включає креми для дітей, засоби для догляду за порожниною рота, предмети жіночої гігієни, різні безрецептурні ліки.

Компанія ТОВ «Афіна-груп» поставляє клієнтам такі відомі бренди Johnson & Johnson як Тайленол, Фемотидин, Clean&Clear, Johnson's Adult, Johnson’s Baby, Listerine, Carefree. Отримало розвиток і фармацевтичне напрямок. Ми, як офіційний дистриб'ютор здійснюємо поставки медичного обладнання, включаючи хірургічне інструменти для онко - та нейрохірургії, імплантати і ендопротези, контактні лінзи та глюкометри.

Ми забезпечуємо зберігання і доставку товару у відповідності зі стандартами Johnson & Johnson Ukraine. Це гарантує його збереження і неперевершена якість. Використовуючи повністю автоматизовані склади в різних регіонах країни, ми оптимізуємо вантажні потоки, створюючи оптимальний запас.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.