ua ru

Nutricia

Nutricia
Nutricia

Популярна голландська компанія Nutricia спеціалізується на виробництві продуктів харчування, а також є частиною групи продовольчих організацій «Danone». Основна сфера діяльності компанії — лабораторні дослідження і розробка продуктів харчування для людей, які потребують особливої дієти. Велика частина досліджень спрямована на вивчення впливу їжі в ранньому віці на стан здоров'я у більш зрілому, роботу з мікрофлорою і імунною системою.

Якщо ви шукаєте надійного постачальника продукції цього бренду в Україні, наша компанія повністю до ваших послуг. Основним напрямком діяльності ТОВ «Афіна-груп» є дистрибуція Nutricia. Ми пропонуємо не просто купити товари торгової марки, але і стати нашим надійним партнером.

Для індивідуальних підприємців і організацій, які займаються роздрібною торгівлею, ми гарантуємо вигідні умови співпраці. Більш детальну консультацію ви можете отримати за телефоном, який вказаний на сайті. Якщо вам потрібен надійний дистриб'ютор Nutricia, зв'яжіться з нами.

Дистрибуція Nutricia: що ми пропонуємо?

ДК «Афіна» — це офіційний дистриб'ютор Нутриція в нашій країні. Ми поставили собі за мету збільшити прибуток і підвищити обсяги продажів партнерів, шляхом проставляння високоякісної продукції. Наша компанія співпрацює виключно з надійними вітчизняними і зарубіжними виробники і гарантує високу якість кожного товару.

Скористатися такою послугою, як дистрибуція Нутриція, можна подзвонивши по одному з контактних номерів телефону, що вказані на нашому сайті. Як дистрибутор, ми гарантуємо зручну форму замовлення, оперативну доставку і лояльну цінову політику.

Nutricia в Україні. Перспективи розвитку ринку

Продукти харчування можна купити в будь-якому магазині, але для того, щоб не було перебоїв з поставками конкретних торгових марок, необхідні послуги такої важливої ланки, як офіційний дистриб'ютор. Не є винятком і продукція відомого виробника Nutricia Ukraine. Компанія ТОВ «Афіна-груп» забезпечує логістику на території України, направляючи потоки товарних партій в необхідному обсязі у відповідні регіони країни.

Продукція торгової марки Nutricia в Україні користується великим попитом, так як її відрізняє висока якість, безпека для здоров'я людини, а також деякі особливості, що дозволяють поліпшити мікрофлору і зміцнити імунну систему. Голландська компанія спеціалізується на продукти здорового харчування і товарів для здоров'я.

Діяльність підприємства почалося в кінці XIX століття з виробництва перших у світі молочних сумішей для дітей, виготовлених з коров'ячого молока. Такі відомі торгові марки як Danon та інші бренди Nutricia з'явилися в результаті наукових досліджень, що стали відправною точкою для розробки спеціалізованих продуктів для лікарень і створення спеціальних дитячих продуктів для прикорму.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.