ua ru

Сонця

Сонця
Сонця

Популярна білоруська компанія Сонця спеціалізується на виробництві миючих і чистячих засобів, а також товарів для особистої гігієни. Завдяки наявності власної лабораторії, всі товари бренду проходять ретельний контроль якості і безпеки. Сонця випускають свою продукцію під такими торговими марками, як Чайка, April, Sunday, Suprim, та ін. Більша частина з них поставляється на територію нашої країни і користується тут неймовірною популярністю.

Основним напрямком діяльності ТОВ «Афіна-груп» є дистрибуція Sontsa в Україні. Ми запрошуємо до співпраці індивідуальних підприємців та організації, які займаються продажем товарів кінцевому споживачеві. У нас можна на вигідних умовах придбати практично все лінійки продукції бренду. Ми гарантуємо зручну форму замовлення, лояльну цінову політику і оперативну доставку по Україні. Якщо вам потрібен надійний дистриб'ютор Sontsa, зателефонуйте нам!

Дистрибуція Сонця: що ми пропонуємо?

ДК «Афіна» — офіційний дистриб'ютор Сонця в нашій країні. Ми з гордістю представляємо товари білоруського бренду і гарантуємо високу якість. Завдяки застосуванню новаторського підходу до розробки продуктів, компанія займає сильну конкурентну позицію на сучасному ринку. Як дистрибутор, ми можемо відповідально заявляти, що товари цього бренду є популярними, як у нашій країні, так і за її межами.

Якщо вас зацікавила така послуга, як дистрибуція Сонця, ми будемо раді стати вашим постачальником і надійним партнером. Зв'яжіться з представниками нашої компанії, щоб здійснити замовлення.

Товари компанії Сонця в Україні

Якісні засоби особистої гігієни, а також ефективна побутова хімія і засоби для прання користуються незмінним попитом на території нашої країни. Компанія Сонця Ukraine пропонує до продажу всі групи товарів, випущених на виробничих потужностях головного підприємства, розташованого на території республіки Білорусь в місті Осиповичі. На кожному етапі технологічного процесу здійснюється жорсткий контроль якості, що гарантує високий рівень готової продукції.

Товари торгової марки Сонця в Україні можна купити за доступними цінами, скориставшись послугами, які надає офіційний дистриб'ютор. На складах ТОВ «Афіна-груп» є необхідний запас продукції, який регулярно поповнюється і підтримується на оптимальному рівні. У нашому розпорядженні два великих розподільних центру, з допомогою яких можна оперативно направити потоки товарних партій туди, де виникає загроза дефіциту.

Ми пропонуємо будь-які вироби цього виробника, включаючи такі бренди Сонця, як:

 • Чайка;
 • Краса;
 • Suprim;
 • Мара;
 • Схід.

Є також пральні порошки Sunday та April Evolution, які випускаються за бесфосфатным формулами.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.