ua ru

Гель для прання кольорової білизни Spring Flowers PRIDE 4 л

Гель для прання кольорової білизни Spring Flowers PRIDE 4 л
European technology Захист
Призначення:
для автоматичного прання
Маса нетто:
4 L (л)
Вид білизни:
для кольорової білизни
Рекомендована температура для прання:
30°- 60° С
Кількість прань:
100 прань/4 L (л)
Состав:
5-15% аніонні ПАР; <5% хлорид натрію, неіоногенні ПАР, трилон Б, запашник, бензиловий спирт, метилхлорізотіазолінон, метилізотіазолінон, барвник.
Про товар

Гель для прання кольорової білизни PRIDE - результат кропіткої роботи європейських та українських технологів, які створили формулу гелю PRIDE. Гель поєднує в собі кращі характеристики, які важливі споживачам - поліпшений склад, який забезпечує високу якість прання, і оптимальну густоту, яка не шкодить пральній машині. Гель для кольорової білизни PRIDE не містить агресивні ароматизатори і барвники, які можуть викликати роздратування на шкірі і пофарбувати білизна. Гелі для прання сьогодні є одним з найпопулярніших продуктів побутової хімії, так як вони більш м'яко діють на тканину, ніж порошок, а також більш економні у використанні. Однієї пляшки гелю для прання кольорової білизни PRIDE вистачає на 100 прань!

Рекомендовану кількість прань - 100 прань / 4 л гелю для води м'якої води і середнього забруднення білизни.

Аромат весняних квітів додасть білизні легкий аромат свіжості, а також наповнить ваш будинок приємним відчуттям чистоти.

Види забруднень:
Крохмальні плями каші, смажена картопля Крохмальні плями каші, смажена картопля Жирні плями - жир, масло Жирні плями - жир, масло Білкові забруднення-овочі та фрукти Білкові забруднення-овочі та фрукти