ua ru

Гель для прання PRIDE ULTRA COLOR 1 л

Гель для прання PRIDE ULTRA COLOR 1 л
Про товар

Ще більше активних речовин, ще більш ефективне прання, і ще більш чистіші речі з гелем PRIDE ULTRAGEL COLOR!

Засіб для прання рідкий концентрований PRIDE ULTRAGEL COLOR призначений для прання кольорової білизни в усіх типах пральних машин, а також для ручного прання  при температурі 30° – 90°С. Має покращену формулу, та більш високі миючі властивості, у порівнянні зі звичайним гелем для прання PRIDE UNIVERSAL. 

Має покращену формулу, та більш високі миючі властивості, у порівнянні зі звичайним гелем для прання PRIDE COLOR. Гель дарує кольоровим речам яскравість кольорів, неперевершену свіжість та м'якість. Продукт починає діяти вже з перших хвилин прання, ефективно усуває плями різної стійкості та походження, але забезпечує делікатну дію для кольорових тканин. Відмінно відпирає плями чаю, кави, фруктів, шоколаду, трави та інші. Повністю виполіскується з тканини, не залишаючи залишку.

Придатний для прання білизни легкого, середнього та складного ступенів забруднення. Підходить для речей з бавовни, льону, виробів зі штучних та синтетичних волокон, тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку).

Гель насичений рідкими ензимами — речовинами, які підсилюють миючу дію засобу. Тому продукт швидко розчиняється й демонструє чудовий результат прання як у холодній, так і в гарячій воді. Активні компоненти глибоко проникають у волокна, та руйнують забруднення зсередини, не пошкоджуючи тканину. Продукт містить спеціальні речовини, які зміцнюють і зберігають кольори, тому речі після багаторазового прання виглядають новими, яскравими та доглянутими. Гель чудово пом'якшує білизну і захищає одяг від передчасного зношування. Забезпечує тривале відчуття свіжості.

Засіб не містить фосфатів, а тому, безпечний для шкіри. Завдяки спеціальним компонентам у складі, дбає про складові пральної машини. При пранні необхідно дотримуватися рекомендації виробників одягу та пральних машин. Кольоровий  та білий одяг прати окремо.

Рекомендована кількість прань - 20 прань / 1 л геля для м'якої води та середнього ступеня забрудненості білизни.