ua ru

Гель для прання PRIDE ULTRA UNIVERSAL 1 л

Гель для прання PRIDE ULTRA UNIVERSAL 1 л
Про товар

Ще більше активних речовин, ще більш ефективне прання, і ще більш чистіші речі з гелем PRIDE ULTRAGEL UNIVERSAL!

Засіб для прання рідкий концентрований PRIDE ULTRAGEL UNIVERSAL призначений для прання білої та кольорової білизни в усіх типах пральних машин, а також для ручного прання  при температурі 30° – 90°С. Має покращену формулу, та більш високі миючі властивості, у порівнянні зі звичайним гелем для прання PRIDE UNIVERSAL. 

Гель дарує речам бездоганну чистоту, чудову свіжість і неперевершену м'якість. Засіб відмінно відпирає плями різної складності, гарантуючи ідеальний результат. Починає діяти вже с перших хвилин прання. Без особливих зусиль видаляє застарілі та складні плями вина, кави, шоколаду, фруктів, трави та інші.  

Підходить для речей з бавовни, льону, виробів зі штучних та синтетичних волокон, тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку). 

Гель насичений рідкими ензимами — речовинами, які підсилюють миючу дію засобу. Тому продукт швидко розчиняється й демонструє чудовий результат прання як у холодній, так і в гарячій воді. Активні компоненти глибоко проникають у волокна, та руйнують забруднення зсередини, не пошкоджуючи тканину. Містить у складі оптичний відбілювач, що робить речі значно білішими та яскравими. 

Спеціальні компоненти зберігають кольори насиченими, навіть після багаторазових прань. Гель чудово пом'якшує білизну і захищає одяг від передчасного зношування. Забезпечує тривале відчуття свіжості. Засіб не містить фосфатів, а тому, безпечний для шкіри. Завдяки спеціальним компонентам у складі, дбає про складові пральної машини

При пранні необхідно дотримуватися рекомендації виробників одягу та пральних машин. Кольоровий  та білий одяг прати окремо.

Рекомендована кількість прань - 20 прань / 1 л геля для м'якої води та середнього ступеня забрудненості білизни.