ua ru

iWASH - ПРАННЯ З ЛЮБОВ'Ю

Головна мета створення торгівельної марки iWash - показати українцям, що вони дійсно мають можливість використовувати товари високої якості, які виробляють українські постачальники. Разом з технологами одного з відомих українських виробників побутової хімії ми об'єднали наші зусилля і створили дійсно революційний продукт -  безфосфатний пральний порошок iWash, який за своєю якістю не поступається популярним глобальним брендам, але створений українцями для українців і реалізується за невисокими цінами.

ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Продукція iWash дійсно має не тільки високі миючі властивості, але і не шкодить зовнішньому середовищу, оскільки сертифікована за системою ISO 14024 - це екологічна сертифікація, яка забезпечує визнання підтверджених переваг у плані впливу на стан навколишнього середовища та здоров'я людини на міжнародному рівні. Це означає, що пральний порошок iWash не тільки безпечний для людини, але й  не шкодить зовнішньому середовищу, що дуже важливо для сучасного світу. При виробництві безфосфатного порошку iWash були дотримані такі принципи:

 Використовуються поверхнево-активні речовини природного походження, які швидко руйнуються після використання і не забруднюють воду;

   На виробництві використовуються технології енергозбереження;

   До складу порошку входять сучасні та інноваційні компоненти, які ефективно видаляють забруднення без повторного використання;

   В упаковці застосовуються екологічні матеріали та матеріали, що проходять вторинну переробку

  Жодна продукція не тестується на тваринах!

Ви можете перевірити сертифікат - для цього потрібно просто перейти за посиланням

https://www.ecolabel.org.ua/images/sertificates/UA.08.002.493.PDF

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» є представництвом Міжнародного інституту органічної сертифікації та етики (ICEA) в Україні, та акредитованим органом сертифікації продукції на відповідність екологічним критеріям згідно ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024) «Екологічні маркування та декларації. Екологічне маркування І типу ».

 

Всі компоненти, які входять до складу миючих засобів ТМ iWash відповідають вимогам щодо якості, безпеки та екологічності, прийнятим в міжнародних організаціях з еко-маркування.
 

 

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

У сучасному світі ми використовуємо велику кількість побутової хімії - для прання, для миття посуду, для чищення кухонних приладів. Людство все більше використовує ресурси, тому вкрай важливо, щоб ті речі, якими ми користуємося щодня, були безпечні як для нас, так і для навколишнього середовища. Технології розвиваються кожен день і сьогодні у нас є можливість використовувати високоякісні продукти та дбати не тільки про себе, але і про екологію. Ми рекомендуємо вам робити вибір на користь продуктів, які не впливають на екологію, адже дуже важливо зберегти чистоту навколишнього середовища для майбутніх поколінь.

Останні дослідження показують, що побутова хімія забруднює навколишнє середовище практично також, як автомобільні викиди. Компоненти, які містяться в сучасних миючих засобах можуть проникати в організм людини повітряно-крапельним шляхом, через воду, шкірні покриви і травний тракт людини. Тому особливо важливо, щоб компоненти, які входять до складу побутової хімії відповідали високим стандартам екологічної безпеки - швидко розчинялися і використовувалися сучасні компоненти, які не впливають на навколишнє середовище і людину.

 

 

 

Чи Знаєте ви, що?

- Фосфати можуть накопичуватися в органах тіла і сприяти порушенню імунної системи, появи алергії, дерматитів, підвищувати рівень холестерину і ризик безпліддя;

- Фосфати та інші фосфоровмісні сполуки знижують бар'єрну функцію шкіри та сприяють проникненню поверхнево-активних речовин у кров. Вони також можуть бути причиною алергії і дерматитів, загострювати хронічні хвороби і викликати нові;

- Фосфати потрапляють у водойми та працюють як добрива, даючи поштовх для зростання синьо-зелених водоростей.

Вся продукція iWash НЕ МІСТИТЬ ФОСФАТІВ, а всі компоненти мають підтвердження своєї екологічної безпеки.

Ми дійсно пишаємося якістю продукції iWash і намагаємося зробити так, щоб звичайні споживачі мали можливість отримати за невелику ціну високоякісний продукт, який за якістю не поступається імпортним аналогам і не має негативного впливу на навколишнє середовище.

 

Пральний порошок універсальний для ручного прання Гірська свіжість iWash 400 г
Пральний порошок універсальний для ручного прання Гірська свіжість iWash 400 г

Безфосфатний пральний порошок для ручного прання iWash - це високоякісний пральний порошок, який поєднує в собі високу якість прання та екологічну безпеку. Підходить як для білого, так і для кольорової білизни. Завдяки активному кисню та комплексу ензимів він впорається з найскладнішими забрудненнями вже при температурі 30-40° С. Пральний порошок  iWash для ручного прання - це відмінний вибір для повсякденного прання за помірною ціною.

Детальніше
Пральний порошок універсальний Гірська свіжість iWash 400 г
Пральний порошок універсальний Гірська свіжість iWash 400 г

Пральний порошок Універсальний гірська свіжість - це відмінний пральний порошок для прання як кольорової білизни в автоматичних пральних машинках. До складу порошку входять ензими і активний кисень, що забезпечує високу якість прання вже при 30° С, а легкий аромат гірської свіжості огорне будинок комфортом і легкістю. Використовуючи безфосфатний порошок iWash легко дбати про природу, адже iWash має екологічний сертифікат "Зелений журавлик", який підтверджує, що порошок не має негативного впливу на людину та екологію.

Детальніше
Пральний порошок для кольорової білизни Весняні квіти iWash 400 г
Пральний порошок для кольорової білизни Весняні квіти iWash 400 г

Безфосфатний пральний порошок iWash створений спеціально для кольорової білизни, його м'яка формула зберігає кольори такими ж яскравими, як і до прання. Порошок iWash економічний у використанні, адже пачки 400 г вистачає на 5 прань, а також екологічний, адже його компоненти безпечні для людини і не впливають на природу. Легкий аромат весняних квітів нагадує про перші теплі весняні вечори і ніжно огортає вашу білизну.

Детальніше
Пральний порошок універсальний Гірська свіжість iWash 1200 г
Пральний порошок універсальний Гірська свіжість iWash 1200 г

Безфосфатний універсальний пральний порошок iWash - це хороший вибір на кожен день для будь-якої сім'ї. Він однаково добре впорається із забрудненнями як на білій тканині, так і на кольоровій тканині. Пральні порошки iWash безпечні для людини і навколишнього середовища-це підтверджує сертифікат "Зелений журавлик".

При виробництві прального порошку iWash використовуються активні речовини з високим ступенем біодеградації, а інноваційна трьохкомпонентна формула створена спеціально нашими технологами щоб зберегти тканину, ефективно відпирати старі плями і піклуватися про вашу пральну машину. Використовуйте пральний порошок iWash в ваших щоденних цілях і ви будете здивовані високою якістю нашого прального порошку.

Детальніше
Пральний порошок для кольорової білизни Весняні квіти iWash 1200 г
Пральний порошок для кольорової білизни Весняні квіти iWash 1200 г

Пральний порошок iWash для кольорової білизни розроблений українськими фахівцями з урахуванням вимог міжнародного стандарту ISO 14024 і поєднує в собі кращі розробки у сфері побутової хімії. Він відмінно впорається з усіма видами забруднень і підходить для прання кольорової білизни, бо у складі є компоненти, які зберігають кольори вашої білизни і одягу навіть після багатьох прань. Порошок iWash економічний у використанні, адже на 1 прання при повному завантаженні машини і середньому забрудненні вистачає всього 75 г порошку. Продукція iWash не містить фосфатів і в складі використовуються активні речовини, які не шкодять екології і людині.

Детальніше
Пральний порошок для кольорової білизни Весняні квіти iWash 3000 м
Пральний порошок для кольорової білизни Весняні квіти iWash 3000 м

Порошок для кольорової білизни iWash Весняні квіти в зручному "сімейному" форматі - 3 кг. Великої пачки порошку вистачає надовго, а також вона економніша, ніж маленькі пачки. Порошок iWash для кольорової білизни відмінно підходить для прання в пральній машині різнокольорового одягу, адже він містить компоненти, які запобігають вимиванню кольору з білизни і залишає одяг таким  же яскравим, як і до прання. Мультикомпонентні ензими, які входять до складу, допомагають відпирати навіть застарілі плями, а активний кисень покращує якість прання навіть при невисоких температурах. Ви можете використовувати наш порошок для прання для всієї родини, адже він екологічний, не містить токсичних компонентів і фосфатів і дбайливо піклується про вашу білизну.

Детальніше
Стиральный порошок универсальный Горная свежесть iWash 3000 г
Стиральный порошок универсальный Горная свежесть iWash 3000 г

Пральний порошок iWash універсальний - це безфосфатний пральний порошок, який підходить для щоденного використання для всієї родини - для постільної білизни, для дитячих речей, для штор і гардин. Він відмінно впорається як з білою, так і кольоровою білизною. Трьохкомпонентна формула чистоти допоможе вивести навіть старі плями від зелені, вина, їжі і бруду, захисти пральну машину від накипу і подарує легкий аромат гірської свіжості.

Всі порошки iWash зроблені за Міжнародним стандартом ISO 14024 і мають екологічний сертифікат "Зелений журавлик", який підтверджує їх екологічність. Формат 3000 кг - це ідеальний формат  пакування для всієї родини, адже його вистачає на 40 повноцінних прань. Ви дійсно отримаєте економний і екологічний продукт для вашого будинку.

Детальніше
Стиральный порошок универсальный Горная свежесть iWash 400 г (travel-format)
Стиральный порошок универсальный Горная свежесть iWash 400 г (travel-format)

Унікальна можливість протестувати порошок iWash- це придбати продукцію в форматі 100 м Travel-format зручний як для подорожей, так і для разового використання (в готелях, в ресторанах, в спортклубах). Одна з переваг - маленький формат і пакування, яка поміститься у будь-якій сумці або валізі.

Маленька упаковка розрахована рівно на 1 прання (4,5 кг білизни) в пральній машині. Рекомендуємо вам спробувати і протестувати наш екологічний пральний порошок iWash і переконатися в його високій якості і ефективності.

Детальніше