ua ru

Кондиціонер для білизни Alpine herbs PRIDE 2 л

Кондиціонер для білизни Alpine herbs PRIDE 2 л
Ароматерапія
Призначення:
засіб для прання
Состав:
вода підготовлена, <5% катіонні ПАР, запашник, консервант, барвник.
Производитель:

ТОВ «ГОЛДСНАБ», 69083, м. Запоріжжя, вул. Музична, 2., тел./факс: (061) 289-68-92

E-mail: info@goldsnab.com

www.goldsnab.com

Про товар

Якщо ви в пошуках стійкого кондиціонера-ополіскувача, зверніть увагу на PRIDE Alpine herbs з ароматом альпійських трав. Він подбає про м'якість і ніжність вашої білизни. Приємний аромат ополіскувача PRIDE створений, надихаючись природою, її свіжістю і енергією. Він пом'якшить одяг, збереже тканину і подарує приємний аромат. Насолоджуйтесь чарівним і свіжим запахом альпійських трав кожен день, який легко підніме настрій.

Після застосування засобу тканина не електризується, добре відпрасовується і менше мнеться.

Навіщо потрібно використовувати кондиціонер PRIDE для прання білизни?

1. Кондиціонер містить у складі катіонні ПАВи, якінейстралізують агресивну дію аніонних ПАВів, що містяться в порошку і необхідних для прання речей. Тому вкрай важливо використовувати кондиціонер для ополіскування тканини, щоб "очистити" її від порошку або гелю, особливо якщо ви перете при низьких температурах і жорсткій воді.

2. Кондиціонер позбавляє білизна від статичної напруги.

3. Кондиціонер пом'якшує тканину. Особливо це стосується тканин з високим вмістом бавовни (як штучної, так і натуральної)

4. Кондиціонер для білизни має накопичувальний ефект. Накопичуючись між частинками тканини з часом речі будуть краще розгладжуватися і менше вбирати бруд,а також речі будуть менше зношуватися.

5. Ну і, звичайно - кондиціонер-ополіскувач для білизни містить аромати, які додають білизні легкий аромат свіжості.

Торгівельна марка PRIDE створена спільно з європейськими виробниками, а це означає, ви можете бути впевнені в якості та безпеці продукції PRIDE.

PRIDE - це дійсно європейська якість продукції за розумну ціну!