ua ru

Засіб для миття скла та дзеркал Sea Breeze з курком 500 мл

Засіб для миття скла та дзеркал Sea Breeze з курком 500 мл
Надає блиску Не залишає розводів Зручний курок для розпилення
Состав:
Вода демінералізована, аніонні ПАР<5%, спирт ізопропіловий, кокомідопропілбетаін, запашник, барвник, консервант. ТУ У 20.4-2566004139-001:2016
Производитель:

ТОВ "ГОЛДСНАБ", м.Запоріжжя, вул. Музична, 2., 69083, Україна. 

Тел./факс: (061) 289-68-92, info@goldsnab.com, www.goldsnab.com

Про товар

Засоби для скла та дзеркал PRIDE - це універсальні засоби, які можна використовувати для великого спектра поверхонь(скло, дзеркала, пластикові поверхні, пофарбовані поверхні, лінолеум та інші), при цьому ви завжди отримаєте відмінний результат. 

Товари PRIDE - це товари європейської якості, що охоплюють оптимальні характеристики якості та ефективний склад. 

Якщо після прибирання у будинку, ви хочете насолоджуватись свіжим морським ароматом, миючий засіб для скла та дзеркал PRIDE Sea Breeze з ароматом морського бризу з курком – саме те, що ви шукали. Легкий свіжий аромат – не єдина його перевага. PRIDE з легкістю впорається з плямами, пилом, залишками комах на поверхнях. Пляшка з курком зручна у використанні. Лише декілька розпилень достатньо, щоб якісно та легко очистити вибрану поверхню від бруду та пилу.

Позиція PRIDE Sea Breeze реалізується як з курком, так і у форматі запаски, що більш економічно та екологічно. Ви можете використовувати курок повторно.

Прибирання з PRIDE займає мало часу, та результат не змусить себе чекати. Миючий засіб PRIDE для скла з ароматом морського бризу, підходить також для дзеркал, кахлю та інших поверхонь. PRIDE забезпечить чистоту та затишок у домі. Крім того, він наповнить ваш дім свіжістю та бадьорістю..

Засоби по догляду за склом та дзеркалами PRIDE виконують не тільки естетичну функцію і механічно очищують поверхні, але й дезінфікують та знезаражують поверхні, за рахунок активних компонентів, що містяться у складі.

Продукт підійде всім, хто хоче швидко та без зусиль виконати прибирання у будинку. Сяючі без розводів вікна та дзеркала будуть радувати чистотою, а помешкання наповниться свіжим ароматом. Чисте сяяння гарантовано з PRIDE.