ua ru

Засіб для миття ванної кімнати та сантехніки проти іржі та вапняного нальоту PRIDE Ocean Power 500 мл

Засіб для миття ванної кімнати та сантехніки проти іржі та вапняного нальоту PRIDE Ocean Power 500 мл
Не залишає розводів Проти вапняного нальоту Проти іржі
Состав:
Вода демінералізована, аніонні ПАР<5-10%, кислота ортофосфорна, кислота лимонна, запашник, барвник, консервант. ТУ У 20.4-2566004139-001:2016
Производитель:

ТОВ "ГОЛДСНАБ", м.Запоріжжя, вул. Музична, 2., 69083, Україна. 

Тел./факс: (061) 289-68-92, info@goldsnab.com, www.goldsnab.com

Про товар

Засіб для ванної кімнати та сантехніки PRIDE - це універсальний засіб, який можна використовувати для великого спектра поверхонь (ванні (в тому числі і акрилові ванні), сантехніка, кахель, металеві та хромовані поверхні, дзеркала та інші), при цьому ви завжди отримаєте відмінний результат. 

Товари PRIDE - це товари європейської якості, що охоплюють оптимальні характеристики якості та ефективний склад. 

Якщо після прибирання у ванній кімнаті ви хочете насолоджуватись ароматом океанської свіжості, миючий засіб для ванної кімнати та сантехніки PRIDE Ocean Power з ароматом океанської свіжості  – саме те, що ви шукали. Легкий свіжий аромат – не єдина його перевага. PRIDE з легкістю впорається з іржею, завдяки ортофосфорній кислоті у складі засобу, з вапняним нальотом, завдяки лимонній кислоті у його складі, з мильним нальотом та іншими забрудненнями поверхонь. 

Прибирання з PRIDE займає мало часу, та результат не змусить себе чекати. Миючий засіб PRIDE для ванної кімнати та сантехніки, підходить також для дзеркал, кахлю та інших поверхонь. PRIDE забезпечить чистоту та блиск ванної кімнати, попередить корозію металевих поверхонь. Крім того, він наповнить приміщення свіжістю та бадьорістю. 

Засіб для миття ванної кімнати та сантехніки PRIDE Ocean Power виконує не тільки естетичну функцію і механічно очищує поверхні, але й дезінфікує та знезаражує поверхні.

Продукт підійде всім, хто хоче швидко та без зусиль виконати прибирання у ванній. Сяючі без розводів поверхні ванної кімнати будуть радувати чистотою, а приміщення наповниться свіжим ароматом. Чисте сяяння гарантовано з PRIDE.