ua ru

Імпорт

Змінюючи сьогодення, створюємо майбутнє.1


Група компаній Афіна

6

контрактів

100%

України

48

годин доставка

LACTACYD
GALLINA BLANCA
FICOSOTA
LA RIVE
Storck
VACO

Перший імпортний контракт, який з'явився в портфелі ГК АФІНА, був укладений в 2013 році на представлення інтересів бренду LACTACYD на всій території України.

Під брендом LACTACYD, створеним більше 60 років тому у Франції, випускається лінійка засобів для інтимної гігієни.

 

В 2016 році були укладені ще один контракт на правах імпортера:

Gallina Blanca – іспанська компанія, заснована в 1936 році, спеціалізується у виробництві різних напівфабрикатів і приправ.

ГК АФІНА представляє інтереси компанії на території всієї України.

 

В 2019 році був укладений контракт з компанієй FICOSOTA - виробником товарів для оселі та особистої гігієни. Товари компанії користуються великою популярністю в українських споживачів. Найбільш відомі такі бренди як Savex (засоби для прання), Teo (тверде та рідке мило), Teo bebe (спеціалізовані товари із догляду за дітьми), Puffies (підгузки). 

 

2020 рік приніс Групі Компаній АФІНА новий імпортний контракт:

Польський парфюмерний бренд La Rive, який завоював симпатії українських споживачів широтой асортимента та приємними цінами. 

 

У вересні 2021 року портфель поповнився контрактом з виробником кондитерських виробів - німецькой компанієй Storck. Найбільш відомі бренди - merci (шоколад), Toffifee, Mamba, Wrerther`s Original.

В березні 2023 року був укладений 6 контракт з польскою компанією VACO RETAIL - виробником широкої лінейки засобів в категоріях репеленти та інсектициди під брендом VACO.