ua ru

Імпорт

Змінюючи сьогодення, створюємо майбутнє.


Група компаній Афіна

7

контрактів

100%

України

48

годин доставка

LACTACYD
СОНЦА
GALLINA BLANCA
FICOSOTA
NATURA SIBERICA
LA RIVE
Storck

Перший імпортний контракт, який з'явився в портфелі ГК АФІНА, був укладений в 2013 році на представлення інтересів бренду LACTACYD на всій території України.

Під брендом LACTACYD, створеним більше 60 років тому у Франції, випускається лінійка засобів для інтимної гігієни.

 

В 2016 році були укладені ще два контракти на правах імпортера:

ПКФ СОНЦА (Білорусь) – виробник засобів для прання та прибирання і засобів особистої гігієни.

В категорії засобів для прання та прибирання найбільш відомі бренди April, Чайка, Мара, SUNDAY (пральні порошки, рідкі засоби для прання та догляду за речами, засоби для миття посуду).

Категорія засобів особистої гігієни представлена торговою маркою КРАСА (засоби по догляду за волоссям і тілом).

 

Gallina Blanca – іспанська компанія, заснована в 1936 році, спеціалізується у виробництві різних напівфабрикатів і приправ.

ГК АФІНА представляє інтереси компанії на території всієї України.

 

В 2019 році був укладений контракт з компанієй FICOSOTA - виробником товарів для оселі та особистої гігієни. Товари компанії користуються великою популярністю в українських споживачів. Найбільш відомі такі бренди як Savex (засоби для прання), Teo (тверде та рідке мило), Teo bebe (спеціалізовані товари із догляду за дітьми), Puffies (підгузки). 

 

2020 рік приніс Групі Компаній АФІНА два нових імпортних контракта:

Natura Siberica - природна органічна косметика, що створена на основі дикоростущих трав та рослин. Чистота формул Natura Siberica гарантована основними європейськими сертифікатами ЕКО БІО косметики  BDIH, ECOCERT, COSMOS та ICEA.

Польський парфюмерний бренд La Rive, який завоював симпатії українських споживачів широтой асортимента та приємними цінами. 

 

У вересні 2021 року портфель поповнився контрактом з виробником кондитерських виробів - німецькой компанієй Storck. Найбільш відомі бренди - merci (шоколад), Toffifee, Mamba, Wrerther`s Original.