ua ru

Biokon

Biokon
Biokon

Популярна українська компанія Biokon спеціалізується на виробництві натуральних косметичних засобів. Продукція бренду проводиться лікарями-косметологами, які добре розуміють фізіологію шкіри та біохімічні процеси, що відбуваються в ній. ТОВ «Афіна-груп» — це офіційний дистриб'ютор Biokon в Україні. Ми співпрацюємо з індивідуальними підприємцями і організаціями, які займаються продажем товарів кінцевому споживачеві.

Вирішивши придбати продукцію цього бренду, ви анітрохи не пошкодуєте. Це високоякісна косметика для догляду за шкірою обличчя і волоссям, яка забезпечує захист від впливу негативних факторів і УФ-променів.

Виготовлені за новітніми технологіями і вдосконаленим формулами, товари Біокон є максимально ефективними. Якщо вас зацікавила дистрибуція Biokon, зв'яжіться з представниками нашої компанії. Всю необхідну контактну інформацію можна знайти в спеціальному розділі сайту.

Дистрибуція Біокон: що ми пропонуємо?

ДК «Афіна» — це офіційний дистриб'ютор Біокон, який запрошує до співпраці ключових гравців ринку мережевого ритейлу. Ми гарантуємо зручну форму замовлення, оперативну доставку і лояльну цінову політику. Ви також можете отримати детальну консультацію, зателефонувавши за одним з контактних номерів, які вказані на нашому сайті. Ми впевнені, що дистрибуція Біокон сприятиме розвитку вашого бізнесу, і як дистрибутор, гарантуємо високу якість товарів, що поставляються.

Biokon в Україні. Перспективи розвитку

Використання натуральних косметичних засобів постійно зростає у всьому світі. Вітчизняне науково-виробниче об'єднання Biokon Ukraine намагається йти в ногу з часом, застосовуючи при випуску косметичних товарів речовини природного походження. Тривалі дослідження, проведені на власній науковій базі, привели до створення продукту, який успішно конкурує з виробами аналогічного призначення, випущеними іншими виробниками.

Просуванням товарів на ринку України займається ТОВ «Афіна-груп» – офіційний дистриб'ютор виробника. Головний компонент, який відрізняє бренди Biokon від продукції інших компаній – екстракт медичної п'явки. Асортимент виробів включає:

 • спреї для безпечної засмаги, в тому числі для дітей;
 • креми проти фотостаріння для обличчя та зони декольте;
 • креми для догляду за обличчям і шкіри навколо очей;
 • спреї для активної засмаги.

Компанія Biokon в Україні також випускає вологі та антисептичні серветки, засоби для інтимної гігієни, живильні креми від зморшок і пігментних плям. Ми забезпечуємо можливість придбати продукцію в будь-якому регіоні України за доступними цінами.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.