ua ru

Наша історія

Наша історія
Наша історія -

ТОВ «АФІНА-ГРУП» була створена в 1994 році як спеціалізований дистриб'юторський центр ТПК «Ольвія».

З 1994 до 2010 рр. в асортиментний ряд компанії входили товари для дому, текстильні вироби, посуд, товари для дітей, побутова хімія (Китай, Корея, Тайвань, Бельгія, Нідерланди, Великобританія, Франція). У 2010 році в результаті масштабної реструктуризації Афіна-груп вибрала основною сферою діяльності дистрибуцію FMCG Non-Food.

Компанія ТОВ «КРАЙТЕКС-СЕРВІС» була створена в 1995 році як дистриб'ютор FMCG Non-Food (побутова хімія, косметика, гігієна). До складу ГК Афіна увійшла на початку 2013 року.

В даний час напрямок Дистрибуція Non-Food управляє портфелем з 45 контрактів з міжнародними та національними виробниками товарів по догляду за будинком, засобів особистої гігієни, косметики і побутової хімії. Продажі ведуться через мережу з 16 філій повного циклу і 5 віддалених торгових команд в 14 областях України.

В 2014 році ГК АФІНА додала новий напрямок діяльності: імпортно-експортні операції. На поточний момент в портфелі напрямку Імпорт 6 контрактів з виробниками засобів гігієни, побутової хімії, товарів з догляду за оселею і продуктів харчування. Теприторія покриття - вся Україна (власна філіальна мережа + субдистриб'ютори та ключові національні та локальні торгівельні мережи).  

В 2017 році у складі ГК АФІНА відокремився підрозділ ЛОГІСТИЧНІ ПОСЛУГИ. На сьогодні підрозділ представлений 4 розподільчими центрами в Київі, Дніпрі, Одесі та Кривому Розі, загальною площею майже 32 000 кв м. Підрозділ надає повний пакет послуг, у тому числі приймання та зберігання товару, комплектацію замовлень, передпродажну підготовку, доставку, облік та надання звітності. 

На початку 2018 року ГК АФІНА вийшла на ринок дистриб'юції продуктів харчування та алкогольної групи товарів. Продаж продуктів харчування стартував на території Кіровоградської області, де портфель компанії поповнився 25 контрактами в категоріях соки/води, снеки, кондитерські вироби та чайна група. Дистриб'юцію алкогольної групи компанія почала в Сумській області з 45 брендів в категоріях міцні алкогольні напої, вина та пиво.  

В 2018 році ГК АФІНА розпочала створення та просування власних брендів. На сьогодні в нашому портфелі 5 власних торговельних марок в категоріях догляд за оселею, гігієна, засоби для прання. 

В 2020 році був створений новий підрозділ Afina Brand Lab (Лабораторія брендів Афіни), який об'єднав управління імпортними контрактами на власні бренди. Мета Afina Brand Lab - формування портфелю брендів, які цікаві ринку України та затребувані в усіх каналах збуту. Бренди портфелю Afina Brand Lab  продаються по усій території України через мережу філій Афіна-груп та Крайтекс-Сервіс, за допомогою субдистриб'юторів на тих територіях, де у ГК АФІНА доки немає власних філій, а також в ключових мережевих ритейлерах.