ua ru

Ельфа

Ельфа
Ельфа

ДК «Ельфа» спеціалізується на виробництві високоякісних товарів для дому, косметики. Особливістю даної компанії є те, що вона охоплює весь виробничий цикл. «Ельфа» є дистриб'ютором власних товарів і товарів партнерів. На сьогоднішній день компанія випускає широкий асортимент продукції під такими популярними торговими марками, як Зелена аптека, Dr.Sante, Sun Energy, Fresh Juice та ін

Основним напрямком діяльності ТОВ «Афіна» груп є дистрибуція Elfa в Україні. Ми пропонуємо купити повну лінійку товарів компанії на вигідних умовах. Для цього необхідно зв'язатися з представниками ДК «Афіна» і оформити замовлення.

Наша компанія налаштована на довгострокову співпрацю з індивідуальними підприємцями і організаціями, які займаються продажем товарів кінцевому споживачеві. Як дистриб'ютор Elfa, ми маємо можливість гарантувати високу якість продукції бренду, її безпеку та ефективність.

Дистрибуція Ельфа: що ми пропонуємо?

ДК «Афіна» — офіційний дистриб'ютор Ельфа в нашій країні. Ми представляємо широкий асортимент товарів, призначених для догляду за шкірою обличчя, рук, тіла, волоссям, засоби інтимної гігієни і багато іншого. Наша компанія поставляє товари для чоловіків, жінок і дітей по всій країні. Якщо ви вирішили скористатися такою послугою, як дистрибуція Ельфа, зв'яжіться з нами по телефону.

Вся необхідна для цього контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення.

ТОВ «Афіна-груп» – офіційний дистрибутор Ельфа в Україні

Група компаній Ельфа спеціалізується на виробництві якісної косметики і товарів для дому, включаючи:

 • засоби для миття кухонного обладнання, скла і дзеркал;
 • різні гелі для прання;
 • гелі для чищення сантехнічного обладнання;
 • засоби для видалення накипу;
 • гелі для миття посуду;
 • засоби для миття дерев'яних поверхонь;

З допомогою виробів Ельфа в Україні можна легко проводити чищення килимів, позбутися плісняви, швидко помити газову плиту і будь-які поверхні.

Асортимент продукції компанії включає такі відомі бренди Ельфа як Age Adapt, Salon, Baby Born і Atopy Med. Особливою популярністю користуються косметичні засоби по догляду за малюком, маски і скраби для обличчя, а також солі і піна для ванн.

Продукцію компанії Ельфа Ukraine можна купити в будь-якому регіоні країни. Ми забезпечуємо своєчасні поставки відповідних товарів нашим клієнтам, підтримуємо запас популярних товарів на оптимальному рівні і заздалегідь попереджаємо виникнення дефіциту. Автоматизовані системи обліку, якими оснащені наші склади, допомагають аналізувати структуру і стан товарів, а також вчасно подбати про направлення потоку вантажів в проблемний регіон.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.