ua ru

Lactacyd

Lactacyd
Lactacyd

Французька компанія Lactacyd здійснила справжній прорив в області жіночої гігієни. Вона спеціалізується на виготовленні засобів для інтимного догляду на основі молочної сироватки і лактобактерій. Неймовірний ефект і висока якість продукції бренду по достоїнству оцінили мільйони жінок по всьому світу. Компанія Lactacyd представляє дві основних лінійки товарів: для продажу в аптеках і для торгівлі в супермаркетах. Пропоновані виробником продукти повністю підходять для інтимного догляду, є абсолютно безпечними і ефективними.

ТОВ «Афіна-груп» представляє товари цього бренду в Україні. Як офіційний дистриб'ютор Lactacyd, ми гарантуємо високу якість продукції бренду. Створена провідними фахівцями у власній лабораторії, вона сприяє підтримці природного балансу мікрофлори, надає заспокійливий ефект і забезпечує захист протягом дня.

Якщо вас зацікавила така послуга, як дистрибуція Lactacyd, зв'яжіться з представниками нашої компанії. Всю необхідну для цього контактну інформацію можна знайти у відповідному розділі сайту.

Дистрибуція Lactacyd: що ми пропонуємо?

Якщо вам потрібен надійний дистриб'ютор Lactacyd, ви можете скористатися послугами нашої компанії. ДК «Афіна» запрошує до співпраці індивідуальних підприємців та організації, які спеціалізуються на продажу товарів кінцевому споживачеві. Як дистрибутор, ми гарантуємо лояльну цінову політику, зручну форму замовлення і швидку доставку.

Завдяки наявності власних складських приміщень, в яких встановлені сучасні системи зберігання, що поставляється нами продукція відрізняється свіжістю і високою якістю. Дистрибуція Lactacyd, яку здійснює наша компанія, — це ваш шанс придбати популярні товари за вигідною ціною.

Lactacyd в Україні. Перспективи розвитку ринку

Здоров'я є основним капіталом людини і турбота про нього – одна з найважливіших завдань. Популярний бренд Lactacyd було створено понад півстоліття тому у Франції, і досі його можна купити в аптеках і супермаркетах будь-якої країни. Засоби інтимної гігієни, випущені під цією торговою маркою, відрізняє цілий спектр характеристик, незамінних для якісного продукту:

 • Lactacyd має збалансований pH, відповідний природної кислотності інтимної зони;
 • клінічні випробування довели його ефективність і безпека;
 • він містить натуральні активні інгредієнти і молочну кислоту;
 • є повний набір засобів для кожного етапу життя.

Мільйони жінок у всьому світі використовують ці кошти понад 60 років. Їх ефективність підтверджена практикою і науковими дослідженнями. Висока якість продукції Lactacyd Ukraine забезпечує 100-відсоткову безпеку її використання і оздоровлюючу дію.

Компанія ТОВ «Афіна-груп» – офіційний дистриб'ютор торгової марки Lactacyd в Україні. Ми виконуємо логістичні задачі, що гарантують своєчасне постачання продукції нашим партнерам або на спеціальні склади регіональних філій для забезпечення необхідного запасу.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.