ua ru

Loreal

Loreal
Loreal

Компанія L’Oréal Paris спеціалізується на виробництві косметичних засобів та засобів по догляду за шкірою. Особливістю її діяльності є унікальний погляд на красу, який підтримують понад 35 чудових посланців краси. Серед них, такі успішні красуні, як Бейонсе, Єва Лангория, Дженіфер Лопес, Х'ю Лоррі, Джуліанна Мур та ін Неймовірна успішність і чарівність посланців марки L'oreal відображаються в слогані «Тому що я цього варта».

Основним напрямком діяльності ТОВ «Афіна-груп» є дистрибуція L’Oréal Paris в Україні. Ми представляємо широкий асортимент продукції бренду і пропонуємо придбати косметичні засоби, засоби по догляду за шкірою, волоссям, засоби для фарбування волосся і стайлінгу, а також товари для чоловіків. У нас можна замовити всі типи косметичних засобів для чоловіків і жінок на вигідних умовах. Дистрибуція Loreal передбачає неймовірно доступні ціни для всіх клієнтів.

Дистрибуція  LOréal Paris: що ми пропонуємо?

ДК «Афіна» — це найбільший дистриб'ютор Лореаль в нашій країні. Ми з великим задоволенням представляє товари відомого французького бренду, включаючи:

 • догляд за шкірою обличчя; в першу чергу, мова йде про засоби для вмивання, живлення, зволоження і ліфтинг, ну і, звичайно ж, про мицеллярной воді для зняття макіяжу;
 • фарбування та догляд за волоссям; це всілякі шампуні, бальзами, масла та сироватки;
 • декоративна косметика; тут варто виділити особливо стійкі основи під макіяж, губ, очей та ін;
 • продукція для чоловіків; це засоби для гоління і вмивання, такі як лосьйони, креми, гелі та ін

Як офіційний дистриб'ютор, ми гарантуємо вам вигідні умови співпраці. Для уточнення деталей, телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті. Дистрибуція Лореаль може стати запорукою процвітання вашого бізнесу!

L'oreal в Україні – історія успіху

Більше сотні років тому французьким вченим-хіміком Е. Шюлле в передмісті Парижа була заснована компанія L’Orеal. За час свого існування вона розвинулася в найбільшу корпорацію, що випускає різноманітні косметичні засоби та фарби для волосся. Бренди Loreal добре відомі в усьому світі своєю якістю і ефективністю, вироби, випущені на заводах фірми, всебічно тестуються для виключення найменшої можливості заподіяння шкоди здоров'ю людини.

Продукція Loreal в Україні представлена наступними категоріями:

 • засоби для догляду за шкірою;
 • товари для догляду за волоссям;
 • декоративна косметика;
 • косметика для чоловіків.

Компанія пропонує придбати різноманітні вироби для догляду за шкірою всіх типів, для сухої і нормальної шкіри, для проблемної, а також змішаної і чутливої шкіри. Лінійка товарів Loreal Ukraine включає продукцію, яка підходить для дітей. ТОВ «Афіна-груп», офіційний дистриб'ютор виробника, здійснює діяльність, спрямовану на просування наявних в асортименті товарів компанії, а також нової продукції, яку L’Orеal регулярно пропонує своїм партнерам. Компанія робить серйозні інвестиції в інновації та наукові дослідження, що дозволяють не відставати від основних конкурентів і навіть у багатьох випадках бути попереду.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.