ua ru

Schwarzkopf

Schwarzkopf
Schwarzkopf

Німецька косметична компанія Schwarzkopf входить в трійку провідних виробників косметики у світі. Понад 100 років існування мільйони шанувальників і визнання професійних косметологів та перукарів — головні досягнення бренду. Товари Schwarzkopf відрізняються високою якістю, інноваційним підходом і безпекою. Над їх створенням працюють виключно компетентні фахівці. Це підтверджується девізом компанії, який звучить, як «Досвід професіоналів для ваших волосся».

На сьогоднішній день продукція торгової марки представлена в більш, ніж 50 країнах світу. ТОВ «Афіна-груп» — це офіційний дистриб'ютор Schwarzkopf в Україні. Ми представляємо повну лінійку товарів бренду і гарантуємо вигідні умови співпраці. Щоб стати нашим партнером, вам потрібно зв'язатися з представниками компанії. Вся необхідна контактна інформація вказана у відповідному розділі сайту. Наші кваліфіковані менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення. Така послуга, як дистрибуція Schwarzkopf, дозволяє організаціям, які займаються роздрібною торгівлею, побудувати неймовірно прибутковий бізнес.

Дистрибуція Schwarzkop: що ми пропонуємо?

Як офіційний дистриб'ютор, ми завжди цікавимося історією компанії-виробника і особливостями її діяльності. Дистрибуція Шварцкопф не є винятком. Так, одним з найбільш важливих інструментів, за допомогою якого в Schwarzkopf визначають ставлення споживачів до своєї продукції, є опитування журналу Reader’s Digest. Фахівці компанії ретельно стежать за відгуками клієнтів і враховують їхні побажання.

Завдяки цьому, кожен дистриб'ютор Шварцкопф може гарантувати своїм клієнтам бездоганна якість і безпеку товарів, що поставляються. Також, як і в Німеччині, в нашій країні Schwarzkopf є самим популярним косметичним брендом в області здоров'я. ДК «Афіна» з радістю допоможе вам купити товари торгової марки за доступною ціною.

Schwarzkopf в Україні. Асортимент та перспективи розвитку

При догляді за волоссям все більше число покупців намагається використовувати відомі бренди. Schwarzkopf – одна з широко поширених торгових марок, зараз є власністю Henkel Group. Історія цієї ТМ почалася в 1898 році в Берліні, коли Ганс Шварцкопф відкрив аптеку, в одному з відділів якої продавалися парфумерні вироби. Саме під цією назвою можна було купити перший порошковий шампунь.

Зараз існує кілька ліній Schwarzkopf в Україні:

 • салонна лінія;
 • стайлінг;
 • чоловіча лінія;
 • фарбування та догляд за волоссям;
 • догляд за волоссям з натуральними есенціями;
 • відновлення краси волосся.

Продукти Schwarzkopf Ukraine можна зустріти практично у всіх магазинах, що займаються реалізацією косметичних засобів. За оцінками фахівців, у кожної другої жительки Землі є товар, випущений під цією ТМ.

Поставки продукції в регіони здійснює ТОВ «Афіна-груп» – офіційний дистриб'ютор торгової марки. Ми використовуємо всі канали продажів, дбаємо про те, щоб у наших клієнтів не було недоліку в необхідних товарах. Два розподільних центра і автоматизовані склади виключають дефіцит продукції при будь-яких умовах.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.