ua ru

SC Johnson

SC Johnson
SC Johnson

ДК «Афіна» працює в такому напрямку, як дистрибуція SC Johnson. Ми є офіційним постачальником продукції бренду в Україні і пропонуємо вам купити освіжувачі повітря «Glade», а також корисні товари для дому торгових марок «Mr Muscle», «Pronto», «Off», «Raid», «Туалетний Каченя» і т. д. Завдяки неперевершеній якості й лояльній ціновій політиці, дана продукція користується великим попитом на українському ринку. Для нашої компанії дистрибуція SC Johnson — це бажання налагодити довгострокові партнерські відносини з ключовими фігурами мережевого ритейлу. Щоб стати нашим партнером, зателефонуйте по одному з контактних номерів телефону, що вказані на сайті.

Дистрибуція SC Johnson: наші переваги

Американська компанія SC Johnson спеціалізується на виробництві високоякісних миючих засобів побутової хімії. Це всілякі засоби по догляду за статевим покриттям, ванною, кухнею, а також салоном автомобіля і садовими ділянками.

ТОВ «Афіна-груп» пропонує вам таку послугу, як дистрибуція СК Джонсон. Ми поставляємо високоякісну продукцію бренду, якій віддають перевагу мільйони покупців по всьому світу. Товари SC Johnson відрізняються абсолютною безпекою, так як виготовлені з нешкідливих компонентів. Кожне засіб цієї марки є екологічно чистим і ефективним.

«Афіна-груп» — це дистриб'ютор СК Джонсон, за рахунок чого наші ціни є максимально доступними. Як дистрибутор, ми гарантуємо вам зручні форми замовлення, оперативну доставку та сучасний сервіс. Щоб отримати більш детальну консультацію, напишіть нам! Необхідна для цього контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту.

пропонує SC Johnson в Україні

Американська компанія SC Johnson в Україні пропонує широкий спектр товарів побутової хімії та високоякісних миючих засобів. Фірма працює в кількох десятках країн, її продукція добре відома у всьому світі. Сімейна компанія, що здійснює успішну діяльність більше сотні років, і сьогодні є лідером серед виробників миючих засобів, товарів для догляду за взуттям, для боротьби з різними шкідниками та виробів, що випускаються для професійного застосування.

Працювати в нашій країні SC Johnson Ukraine почала ще в 1990 році, коли була утворена дочірня компанія. Зараз продукція п'яти виробничих ліній забезпечує не тільки Україну, але й інші країни, розташовані в Східній Європі. ТОВ «Афіна-груп» – офіційний дистрибутор промислового гіганта, який забезпечує безперебійну поставку товарів у всі регіони країни.

Ми пропонуємо купити такі відомі бренди SC Johnson як:

 • засіб для миття посуду «Brillo»;
 • засіб для якісного очищення унітазів «toilet Duck cleaner»;
 • поліетиленові пакети «Ziploc»;
 • чистячі засоби «Fantastic».

Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам своєчасний доступ до продукції виробника, гарантуємо стабільні поставки в усі регіони України.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.