ua ru

Storck

Storck
Storck

В вересні 2021 до портфелю імпортних контрактів Групи Компаній АФІНА додався контракт з відомим виробником кондитерських виробів – компанією Storck.

Август Шторк, відомий також як Август Обервеланд, засновав свою компанію в 1903 році. Першу фабрику було збудовано в місті Вертер в Німеччині. Сьогодні Storck входить в число крупніших виробників шоколаду та карамелі у світі. Всі кондитерські вироби Storck незмінно відрізняються високою якістю та неповторним смаком. Це результат поєднання традицій та сучасних технологій. Завдяки оригінальній рецептурі продукція Storck завоювала серця людей вже в понад 100 країн. Вже понад 100 років головна мета компанії – приносити людям радість.

Українські споживачі вже встигли оцінити найвідоміші бренди цього виробника:

Чудове асорті з унікальної колекції вишуканого шоколаду, для виробництва якого використовуються інгредієнти найвищої якості. Бренд merci з’явився в Німеччині в 1965 році та відразу знайшов путь до серця людей, ставши першим шоколадом, за допомогою якого можна висловити щиру вдячність.

 

Цукерки Toffifee вже завоювали серця мільйонів споживачів. Їх секрет в унікальній формі, смаку та неповторному поєднанні інгредієнтів німецької якості. З Toffifee кожне родинне чаювання стане особливим!

 

Werther`s Original – це дивовижно смачні цукерки, що вироблені з додаванням свіжих вершків та вершкового масла. Бренд Werther`s Original з’явився в 1909 році в Німеччині, а сьогодні його вже знають та люблять в понад 100 країнах світу.

 

Mamba – це соковиті жувальні цукерки. Їх яскраві та насичені фруктові смаки скрасять навіть найнудніші моменти.

 

Група Компаній АФІНА представляє інтереси компанії Strock в Київській, Чернігівській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.

Ми працюємо на ринку FMCG більше 20 років.

В даний час в нашому портфелі понад 40 контрактів з провідними національними та транснаціональними виробниками. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, нам вдається досягати найкращих результатів. Ми також керуємо мережею складів та розподільчих центрів складських приміщень загальною площею понад 50 тис. м2, які обладнані спеціальними системами зберігання. Дистриб'юторські послуги нашої компанії здатні задовольнити потреби як виробників, так і рітейл-партнерів.

ПОБУТОВА ХІМІЯ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
Давайте розвивати бізнес разом!
Ми максимально виконуємо вимоги Постачальників і Виробників

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами. Нам вдається вибудовувати міцні відносини з кожним з партнерів, завдяки репутації надійного, відповідального і досвідченого дистриб'ютора, який завжди виконує свої зобов'язання. Прагнення бути кращими у своїй справі і уважне ставлення до потреб клієнтів — головні складові успіху нашої компанії.

У ПРОДАЖУ:
 • Забезпечуємо 100% покриття всіх клієнтів на території,
 • Працюємо з усіма каналами продажів,
 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,
 • Інвестуємо в технічне оснащення торгових команд,
 • Систематично навчаємо торговельні команди та контролюємо застосування знань в робочій діяльності.
В ЛОГІСТИЦІ:
 • Керуєм 4 розподільчими центрами, що дозволяє нам оперативно опрацьовувати вантажопотік та підтримувати оптимальні залишки товару на складах філій,
 • Виконуємо всі вимоги до зберігання та транспортування товарів,
 • Слідкуєм за тим, щоб склади філій були оснащені сучасною технікою та устаткуванням,
 • Використовуємо автоматизовані системи обліку на всіх складах,
 • Дотримуємося стандарти доставки товару клієнтам,
 • Особливу увагу приділяємо чіткому контролю структури та стану товарних запасів
У ФІНАНСАХ:
 • Заробили і підтримуємо репутацію фінансово стабільного партнера,

 • Надаємо клієнтам гнучкі можливості для кредитування,

 • Дотримуємося чіткої політики торговельних умов для клієнтів,

 • Використовуєм Business Intelligence системы, які дозволяють оперативно отримувати аналітичні дані.

У нас є контракти, з якими ми успішно працюємо вже понад 20 років, і разом з тим наш портфель регулярно поповнюється новими категоріями і новими брендами, в розділі НОВИНИ ви можете знайти детальну інформацію про це. Ми ретельно вивчаємо відгуки споживачів про продукцію, перш ніж укласти контракт з тим або іншим виробником. Завдяки цьому нам вдається зберігати впевненість у високій якості поставляються нами товарів. Наша мета — зробити продукцію FMCG від провідних сучасних виробників доступною для кожного жителя країни.